בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איך "לשרוד" באינטרנט 

איך "לשרוד" באינטרנט

 
 
חדשות סיון.קום 

תחרות חדשה של הזכיינית רשת קוראת לגולשים לנחש מי ישרוד ב"הישרדות"; רוצים מידע מוקדם? גלשו לאתר האמריקאי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זכיינית ערוץ 2, רשת, יצאה השבוע בתחרות נושאת פרסים, בה על הגולשים לנחש מי יישאר אחרון על האי בסדרה "הישרדות". אולם יש יתרון לישראלים, הגולשים לאתר האמריקאי של הסדרה, מאחר שהשידור בארצות הברית מקדים את זה שבישראל בשלושה פרקים.
 
בסדרה מתמודדים 16 אנשים על פרס של מיליון דולר. בכל פרק מסולק אחד המשתתפים מהאי, והאחרון שנותר בתום הסדרה - זוכה בפרס. במסגרת התחרות, על הגולשים הישראלים לנחש מי יהיה לדעתם הזוכה המאושר. הגולשים יכולים להצביע פעם אחת בכל שבוע, כאשר מדי שבוע נמחק משתתף אחד מהרשימה - זה שסולק. בתום הסידרה, תערך הגרלה בין הגולשים, כשהפרס הגדול - מערכת קולנוע ביתית של טושיבה.

בשל הפער האמור בין השידור הישראלי לאמריקאי, מופיעים פחות שמות באתר האמריקאי של התוכנית, מכיוון ששם כבר יודעים על עוד שלושה שלא הצליחו לשרוד. כלומר, מי שיציץ קודם באתר האמריקאי, יגדיל את סיכויי הזכייה שלו. כמובן, שאפשר גם להתקשר לחברים באמריקה, אבל האינטרנט מקל על העניין, מה גם שאתר הישרדות הישראלי מציג קישור לאתר האמריקאי.

"אנחנו רוצים לקדם את התוכנית בארץ", אמרה מנהלת מחלקת אינטראקטיב ברשת, סיגל נעים. "זה לא הגיוני בצורה מובהקת ורשמית להגיד לאנשים מה יהיה בתוכנית הבאה. ברור לי שזה לא סוד, שאנשים יכולים לטייל לאתר בחו"ל. זה עניין זניח. הרעיון של המבצע הוא שאנשים יחשבו על זה, יתעסקו עם זה". ממשרד רואי חשבון סומך חייקין, המפקח על ההגרלה, נמסר לנו שהעניין ייבדק, ושבמקרה הצורך יתבצעו שינויים בכללי ההגרלה.

בהתייחס לפער הגדול בין התוכניות, אמרה דוברת רשת, מיכל קיזלשטיין, שהחל מהשבוע הבא, יצומצם הפער לשלושה ימים בלבד. אולם כבר מתחילת שידור הסדרה בארץ, רומזים הפרומואים על הפרש של שלושה ימים. אמת בפרסום?

אגב, באתר האמריקאי ניתן להשתתף בחידון טריוויה, עם פרסים של אלף דולר כל שבוע וחמישים אלף דולר פרס ראשון, ובהגרלה בה מנחשים מי יעוף מהאי, עם פרס צנוע: מכונית פונטיאק אצטק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by