בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון שיבץ את שרי הליכוד 
 
 
חדשות נענע 

כמה מהמינויים: סילבן שלום יהיה שר האוצר, לימור לבנת שרת החינוך, רובי ריבלין שר התקשורת ומאיר שטרית במשפטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה הנבחר, אריאל שרון, שיבץ הלילה (שלישי-רביעי) את שרי הליכוד בממשלתו שאמורה לקום היום. לצד הפתעות משמחות של כמה מהמשובצים, נרשמו גם התמרמרויות כלפי שרון, מצד המאוכזבים.
 
ח"כ סילבן שלום הודיע בסוף פגישה עם שרון כי הוא יהיה שר האוצר וסגן ראש הממשלה.

ח"כ לימור לבנת אמרה בתום פגישה עם שרון כי תקבל את תיק החינוך וח"כ ראובן ריבלין אמר שיהיה שר התקשורת. ח"כ דני נווה הודיע, כי יהיה שר בלי תיק ותפקידו המיוחד יהיה - תאום בין הממשלה לכנסת.

ח"כ מאיר שטרית קיבל את תיק המשפטים, שעל-פי כל הפרסומים האחרונים, היה אמור להיות של ציפי לבני. שטרית העדיף וציפה לקבל את תיק החינוך. לבני מונתה לשרה ללא תיק במשרד ראש הממשלה ותהיה אחראית בשלב ראשוני על הפיתוח האזורי.

ח"כ עוזי לנדאו יהיה השר לבטחון פנים. אתר Ynet מדווח כי לדבריו הוא הופתע מהמינוי.

צחי הנגבי, שאתמול הוחלט לסגור את התיק נגדו בפרשת "דרך צלחה", מונה לשר לאיכות הסביבה.

ח"כ יהושוע מצא אמר, שקיבל הבטחה משרון להתמנות לשר, אך שרון הציע לו היום להיות סגן שר. מצא סירב. לדבריו, לאחר סגירת התיק של צחי הנגבי, ראש הממשלה הנבחר העדיף לתת להנגבי תפקיד שר על חשבונו. "מדובר בפגיעה אישית", אמר מצא. "הייתי מהראשונים לתמוך בשרון, לפני כל האופורטוניסטים".

ח"כ נעמי בלומנטל קיבלה את הצעתו של שרון לכהן כסגנית שר, אך עדיין לא נקבע לה באיזה משרד. ח"כ איוב קרא מחה על אי-מינויו לשר ואמר כי יזכור זאת לשרון, שהחלטתו עלולה לפגוע בציבור בוחרי הליכוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by