בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתון סורי: ישראל המציאה את שפעת העופות 

עיתון סורי: ישראל המציאה את שפעת העופות

 
 
חדשות נענע

יומון ממסדי סורי חושף כיצד נוצרה שפעת העופות: ישראל יצרה אותה. בערמומיות ייחודית, היא שתלה אותה דווקא במזרח אסיה, כדי להסיר מעל עצמה את החשד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזימה ערמומית. עופות חולים בדרום מזרח אסיה (רויטרס)
 מזימה ערמומית. עופות חולים בדרום מזרח אסיה (רויטרס)   
היומון הממסדי הסורי אל ת'ורה הסביר לאחרונה לקוראיו מה מקורה של שפעת העופות: המעבדה הסודית לנשק ביולוגי הממוקמת בנס ציונה. הוא גם הסביר מדוע הווירוס הופיע דווקא במזרח אסיה. באדיבות אתר ממר"י, אנו מביאים לכם חלקים מן המאמר.
 

"הפצצה יכולה לבוא לידי ביטוי בעכברים, חולדות או ציפורים"

 
"העיתון הבריטי Sunday Times פרסם ב- 16 בנובמבר 1998 פרטים על מה שזכה לכינוי "פצצת הגזע הישראלית". לדברי העיתון, המומחים הציונים מנסים לזהות גנים מיוחדים שנושאים הערבים כדי להשתמש בהם על מנת ליצור באמצעות הנדסה גנטית וירוסים ובקטריה מסוכנת שיתקפו רק את הגנים האלה. העיתון ציין כי תכנית פצצת הגזע מתנהלת במכון 'נס ציונה' הסודי, הקרוב לתל אביב, ומתמחה ביצירת נשק כימי וביולוגי. העיתון Sunday Times חזר והדגיש באוקטובר 1999 כי הישות הציונית מגבירה את צעדיה המדעיים [בפיתוח] פצצת הגזע.

באותה תקופה לא הוגדרה מהותו של הווירוס אותו נעשה ניסיון ליצור בדרך גנטית בצורה שתתאים למטרה של הציונים לפגוע בערבים. כמו כן, לא הוגדר מיהו המתווך שישתמשו בו בעתיד כדי להעביר את הווירוס הזה. המילה 'פצצה' בהקשר זה היא כינוי יותר משהיא אמת, שכן הפצצה עשויה לבוא לידי ביטוי בעכברים, בחולדות, בציפורים או בכל מתווך אחר שאפשר להשתמש בו להעברת המחלה. לכן, כאשר נשק זה יהיה מוכן, השימוש בו יעשה ללא הכרזת מלחמה וללא תזוזה של כוחות. זה יראה [לכולם] כאילו [המחלה] פרצה בצורה טבעית ולא ע"י גורם [מלאכותי] וכאילו היא עברה ע"י גורמים טבעיים ולא ע"י מזימה נפסדת וערמומית.
 

"וירוס האיידס הומצא כ"פצצת גזע" נגד השחורים"

עובד תברואה רומני מחטא רכב מפני החיידק הציוני (רויטרס)
 עובד תברואה רומני מחטא רכב מפני החיידק הציוני (רויטרס)   
השאלה הנשאלת היום היא האם הווירוס שהציונים בחרו בו להיות 'פצצת הגזע הישראלית' הוא וירוס שפעת העופות? יתכן שיהיה מי שימהר ויאמר: 'אבל הווירוס הזה [שפעת העופות] הופיע לראשונה רק במזרח ובדרום-מזרח אסיה החל משנת 2003, ועבר לאסיה הקטנה (תורכיה) רק בשנת 2006!'. זוהי הערה נכונה, אך אין היא שוללת את הרעיון שלהתחלת [הפצת הווירוס ע"י ישראל] באזור המרוחק הזה [דווקא] היו כמה מניעים ובהם בין השאר:

1. לבחון את השפעת הווירוס על הגנים המיוחדים של הגזע הצהוב האסיאתי, וזהו גזע בעל רמה גבוהה של ייחוד. כמו כן הגזע הצהוב, במיוחד בסין ובויאטנם, מהווה את הכוח העולה העתידי מול ההגמוניה הבלעדית האמריקאית על העולם. אי אפשר שלא להזכיר שווירוס האיידס הומצא כדי שיהיה 'פצצת גזע' נגד השחורים, אך לאחר שהוא פרץ הוא פגע גם בחלק מהאנשים הלבנים גם אם בשיעור נמוך יותר.

2. החברה באינדונזיה במיוחד מהווה שדה מבחן מתאים לבחון את השפעת הווירוס על הגזעים וביניהם אלה ממוצא ערבי. זאת, משום שחלק גדול מהעם האינדונזי הוא ממוצא ערבי תימני או הפך להיות מעורב, ע"י נישואים, עם ערבים.

3. יתכן שהמטרה בבחירת האזור האסייתי הרחוק כאזור שבו הופיע הווירוס [לראשונה] היתה לסלף את האמת ע"י הפניית המבט [של העולם] אל המקום הרחוק בו נוצר [הווירוס] ולגרום לכך שהעברתו ע"י הציפורים תיראה משהו טבעי.
 
 

ולא לשכוח את ההתנקשות בחאלד משעל

העיתון האמריקאי Herald Tribune פרסם ידיעה המציבה אותנו ברצינות בפני אימת 'פצצת הגזע של ישראל'[...] העיתון דיווח כי אחרי שנים של מחקרים רציניים ואינטנסיביים הצליחו מומחים מאוניברסיטאות להגיע [ליכולת] יצירת וירוס השפעת.

העיתון האשים את 'המחלקה לשירותי בריאות ולשירותי אנוש בארה"ב' [משרד הבריאות האמריקאי] שהיא עשתה מעשה 'טיפשי מאוד ואווילי' כשפרסמה באינטרנט פרטים הנוגעים לאופן יצירת הווירוס הזה שהוא מסוכן יותר מפצצה גרעינית. העיתון הביע חשש שמא מידע זה ייפול לידי חלק מה'טרוריסטים', כאילו שטרוריסט חסר מומחיות שאין לו מעבדה יכול להפיק תועלת מהמידע הזה- המצוי כעת בידי מכון 'נס ציונה'- וכאילו לא המכון הוא זה שהגיע [ליכולת] יצירת הווירוס הזה ומי [ששכנע] את המועצה האמריקאית לנקוט במעשה הטיפשי של פרסום המידע המדויק. זאת, כדי להטיל את האחריות להטמנת המגיפה הזו על הטרוריסטיים ולא על הטרוריסטיים הציונים[...]

אם הווירוס הזה מתוכנן לפעול על גנים ספציפיים של הערבים, הרי שהנזקים שלו לא יישארו רק באזור הערבי. הנזקים האלה יגיעו גם למדינות רבות שאנו חושבים שהן רחוקות, [אולם] הן ימצאו את עצמן בלב הבעיה כאשר [המחלה] תהפוך ממוקדים קטנים של סכנה למגיפה מתפשטת.

ההתעסקות עם גנים ערביים במנותק מהגזע הלבן היא דבר קשה מאוד. למרות זאת, הציונים עשויים לבצע את ההרפתקה הזו אם קיים [בידם] טיפול מונע או [טיפול לאחר ההידבקות במחלה]. נזכיר שההתנקשות ביאסר ערפאת נעשתה ע"י נשק ביולוגי וכן הניסיון להתנקש בלוחם ח'אלד משעל נעשה ע"י נשק ביולוגי שרק הציונים החזיקו [בחומר] הסודי [המאפשר] טיפול [נגדי, המבטל את השפעתו]."
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by