בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוס חדש: סרטון של אשה ערומה 

וירוס חדש: סרטון של אשה ערומה

 
 
חדשות נענע 

מגיע בצורת אי-מייל שכותרתו "FW: Naked Wife" ואליו מצורף קובץ הפעלה. בזמן הסרטון טוען את עצמו כביכול, הוירוס מוחק קבצים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוס חדש מתחזה כסרטון המציג אישה עירומה. עם הפעלת הסרטון, מתחיל הווירוס למחוק קבצים קריטיים למערכת, ומפיץ עצמו למכותבי אימייל נוספים. כך מדווח אתר החדשות IDG.
 
הוירוס מגיע באימייל, שכותרתו "FW: Naked Wife", ואליו מצורף קובץ NakedWife.EXE. הפעלתו מעלה מסך "פלאש", בה נכתב שהסרטון בטעינה, וברקע מוחק הוירוס קבצים. בסיום הפעולה, נכתב במסך הסרטון `נדפקתם על ידי BGK (ביל גייטס קילר)`.

כמו וירוס התולעת הקודם, קורניקובה, שהחל להשתולל בעולם בחודש שעבר, גם וירוס התולעת הנוכחי כתוב ב-VBS, ומפיץ את עצמו דרך תוכנת האימייל "מיקרוסופט אאוטלוק". אולם קורניקובה גרם נזק עקיף, בהפלת שרתי אימייל עקב עומס התכתובות, ואילו אישה עירומה גורם גם נזק ישיר, בכך שהוא מוחק קבצי מערכת (INI, DLL), תמונות (BMP), וקבצי הפעלה (COM, EXE).

ההמלצות הכלליות להתגוננות לא השתנו: לעדכן את גירסת האנטיוירוס שלכם, לא לפתוח אימייל שקיבלתם מאנשים לא מוכרים, לא לפתוח ישירות קבצים מצורפים (אם מתעקשים לפתוח, יש לשמור אותם בכונן הקשיח, ואז להפעיל עליהם בודק וירוסים), ולהיזהר במיוחד מאימיילים המבטיחים תוכן סקסי או מיני, חולשה אנושית המנוצלת רבות להפצת וירוסים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by