בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר הישראלי 'e-MaMa' יעביר לידה בשידור חי באינטרנט 
 
 
עידו קינן

השידור יתקיים בסוף החודש. מיכל, היולדת הנרגשת: זה חוסך לי זמן לספר לכולם, אני פשוט שולחת אותם לאינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר "אי-מאמא" (e-MaMa) מלווה את בני הזוג, טל ומיכל זיידן, בשלבי טרום הלידה, ובכוונתו לשדר את הלידה עצמה באינטרנט בשידור חי לקראת סוף החודש.
 
הפוטנציאל המסחרי לא חמק, כמובן, מעיני המארגנים, שמילאו את האתר בבאנרים ובפרסומות.

"לידה בשידור חי בחסות תנובה", מבשרת הכותרת ב"אי-מאמא". האתר מלווה את מיכל, בת 29, וטל, בן 30, שנישאו לפני שנתיים וחצי, ומתגוררים בראשון לציון.

כרגע, מוצג באתר ראיון עם בני הזוג, ושלושה סרטוני וידאו המתעדים שיחות עימם. "אני כל כך אוהבת לשתף ולספר מה עובר עלי לפרטי פרטים", אמרה מיכל באחד הסרטונים. "הם פשוט חוסכים לי הסברים מפורטים. פשוט תסתכלו באינטרנט ותראו הכל".

בהמשך מתכוון האתר לשדר צילומים מקורס ההכנה להריון, וכמובן את הלידה עצמה, כשזו תתרחש. למי שחושש שיחמיץ את האירוע, אם יש מישהו כזה, מבטיח האתר להציג "שידורים חוזרים של הרגעים המרגשים".

הפרוייקט הוא משותף ל-msn ישראל ולקבוצת SBC, מפעילת האתר. הלידה עצמה, אגב, בחסות תנובה (וזו לא בדיחה). עוד נותני חסות, חברת seelive, שאחראית על הצילום ובית החולים תל השומר, שם תתקיים הלידה.

בדצמבר, שודר בשידור חי באינטרנט ניתוח מוח, שנערך בבית החולים איכילוב. בעולם שודרו הליכים רפואיים שונים ומשונים, כמו לידה של פיל, ניתוח לשינוי מין, וניתוח להגדלת חזה.
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by