בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בקבוקי תבערה בצפון ירושלים וירי בשומרון 

בקבוקי תבערה בצפון ירושלים וירי בשומרון

 
 
חדשות נענע 

לא היו נפגעים. בשומרון נוטרלו שני מטעני חבלה שהונחו על כביש ונפתחה אש על חיילי צה"ל וכלי רכב של ישראלים. סוכנות רויטרס דיווחה כי צה"ל ירה על כתביה בנצרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פלסטינים השליכו הערב (חמישי) בקבוקי תבערה בצומת הגבעה הצרפתית בירושלים וניסו לפגוע בירי ומטענים במטרות ישראליות בשטחים. לא היו נפגעים בכל הארועים.
 
שני בקבוקי תבערה הושלכו אל עבר כלי רכב שנסעו על יד צומת הגבעה הצרפתית. לא נגרם נזק. המשטרה פתחה בסריקות אחר משליכיהם. מאז פרוץ האינתיפאדה ארעו מספר מקרים של יידוי אבנים, בקבוקי תבערה ואף ירי אל עבר ישראלים בצומת, הנמצא בצפון הבירה ומוביל לשכונות פסגת זאב, נווה יעקב ולשטחים.

אש נפתחה הערב אל עבר מכוניות ישראליות בסמוך לישוב עלי-זהב, שעל יד אריאל, וגרמה נזק למספר מכוניות. זמן קצר לאחר מכן פתחו פלסטינים ביריות אל עבר עמדות של צה"ל בהר גריזים והר עיבל הנמצאים מצפון ומדרום לשכם. החיילים השיבו אש אל מקורות הירי בעיר.

על-יד ההתנחלות אלון מורה שבשומרון ניטרלו כוחות הביטחון שני מטעני חבלה. החבלנים פוצצו אותם בצורה מבוקרת ולא נגרם כל נזק.

סוכנות הידיעות רויטרס דיווחה, כי חיילי צה"ל ירו היום על שלושה מכתביה בצומת נצרים. לדברי צה"ל הירי היה לאזהרה בלבד. עוד נמסר, כי חל איסור על נוכחות אזרחים ובכללם עיתונאים בקרבת עמדות צה"ל ברצועת עזה. זאת בגלל האיום הביטחוני על עמדות אלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by