בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"לית משרד החינוך: פיטורי היו מהלך תקין 
 
 
חדשות  נענע

אתמול עם כניסתה לתפקיד שרת החינוך פיטרה, לימור לבנת, את המנכ"לית שלומית עמיחי; שריד, ובכירי המשרד טוענים כי זו טעות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"לית משרד החינוך היוצאת, שלומית עמיחי אומרת הבוקר (שישי) בתגובה לפיטוריה בידי השרה הנכנסת לימור לבנת כי מדובר במהלך תקין.
 
עמיחי אף הודתה ללבנת על היושר בו הדבר נעשה כבר בפגישתם הראשונה אתמול.

עם חילופי השרים במשרב החינוך אתמול ביקשה לבנת מעמיחי לסיים את עבודתה, זאת לאחר שהודתה לה על שירות ארוך השנים. עמיחי כיהנה בתפקיד מנכ"לית המשרד ב-20 החודשים האחרונים וכן בתקופת כהונתם של שרי החינוך שולמית אלוני ואמנון רובינשטיין ממרצ. בחודשים האחרונים, בהעדר שר מכהן בפועל, היא ניהלה למעשה את המשרד.

מקול ישראל נמסר כי לבנת הסבירה הבוקר את פיטוריה של עמיחי בכך שהיא היתה שותפה פעילה למדיניותו של שר החינוך הקודם, יו"ר מרצ, יוסי שריד, בין היתר בהכללת שיריו של המשורר הפלסטיני מוחמד דרוויש ונושא הטבח בכפר קאסם, לספרי הלימוד. "נקעה נפשו של הציבור מהפוסט-ציונים", אמרה לבנת.
 

שריד: עמיחי לא הייתה מינוי פוליטי

שר החינוך לשעבר, שריד גינה את פיטוריה של מנכל"ית משרד החינוך שלומית עמיחי ואמר כי מדובר ב"שערוריה ציבורית" כי עמיחי לא הייתה מינוי פוליטי לטענתו.

"מצאתי אותה במשרד כמשנה למנכ"ל לאחר שנים רבות של שירות מצויין. פיטוריה הם סטירת לחי, שמזכירה את הסטירה שהחטיפה השרה הנכבדה למפגין לפני שנה וחצי", דברי שריד.

גם בכירים במשרד החינוך טענו כי לבנת טעתה כשפיטרה את המנכ"לית. "בתקופתה של עמיחי היתה הרבה עשייה חינוכית, וחבל שהכל ייגדע. משרד החינוך הוא משרד מורכב, ולמנכ"ל חדש יהיה קשה ללמוד אותו", אמרו הבכירים.
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by