בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר אינטרנט חדש לקידום 'חוק משכנתא מוכרת' 
 
 
מערכת סיוון.קום

הגולשים באתר יכולים לחשב את סכום החזר המס החודשי האישי, לחתום על עצומת אזרחים הקוראת לחקיקת החוק ולקבל מידע על הצעת החוק ועל הקמפיין לחקיקתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ההסתדרות החדשה, התאחדות הקבלנים והבונים והקרן לעידוד הבנייה העלו אתר אינטרנט במסגרת הקמפיין אותו יזמו לחקיקת חוק `משכנתא מוכרת`, במסגרתו דורשים הגופים מראש הממשלה הנבחר אריאל שרון לקיים את הבטחתו ערב הבחירות, ולהעביר את החוק שיזם יו"ר ההסתדרות, ח"כ עמיר פרץ.
 
אתר האינטרנט עלה במסגרת חלקו האינטרנטי של הקמפיין, אשר יכלול גם פרסום באנרים באתרי תוכן מובילים, ודיונים בפורומים ובצ`אטים עם מובילי הקמפיין.

אתר האינטרנט, אשר נבנה על ידי חברת ewave מציע לגולשים מידע על הצעת החוק והשלכותיה על המשק ועל כל אחד מבעלי המשכנתאות. בנוסף, מכיל האתר מידע עדכני על מבצע השטח של הקמפיין. באמצעות מחשבון וירטואלי הנמצא באתר יכולים הגולשים לחשב את החסכון הכספי האישי בהתאם לנתוניהם האישיים כגון: משכורת חודשית, גובה המשכנתא ושנת לקיחתה.

הגולשים מוזמנים לחתום על עצומת אזרחים התומכים בחקיקת החוק ולהתעדכן במספר החותמים.

הצעת החוק לתיקון פקודת מס הכנסה "התרת ניכוי ריבית על משכנתא", המוכרת בשם "חוק משכנתא מוכרת", קובעת כי הריבית על הלוואה למשכנתא בסכום של עד 150,000$ לדירת מגורים יחידה תוכר כהוצאה לצורכי מס. ההצעה נועדה להקטין את נטל המס על זוגות צעירים, עצמאים ושכירים הרוכשים דירת מגורים ונאלצים לקחת משכנתאות בריבית גבוהה.

באתר נמצאים גם קישורים לאתרים של גופים חברתיים התומכים בחוק, כגון נעמ"ת, ויצ"ו, ארגון הגג של ארגוני הנכים בישראל, ההתאחדות הארצית של עולי ברית המועצות, התנועה לקידום עולי אתיופיה וגופים נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by