בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פלורידה: בן 14 נידון למאסר עולם על רצח ילדה 
 
 
חדשות נענע 

"אכזריות בלתי ניתנת לתיאור", אמר השופט על הכאתה למוות של הילדה בת השש. ארגון אמנסטי טען כי חלק מהפסיקה איננה חוקית על-פי החוק הבינלאומי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט בפלורידה דן אתמול (שישי) נער בן 14 למאסר עולם בעוון רצח ילדה בת שש לפני שנתיים. בית המשפט דחה גם את בקשת ההגנה להקלה בגזר הדין ומשפט חוזר.
 
הרוצח, ליונל טייט, הורשע בינואר ברצח הילדה טיפאני יוניק. הוא הרג אותה בביתו במכות בכל גופה. בנתיחה לאחר המוות התגלו בה 30 חבלות שונות, בהן שבר בגולגולת וקרע בכבד. אחת מטענות ההגנה הייתה, ששני הילדים ניסו לחקות את מתאבקי הבידור האמריקנים, שראו בטלוויזיה.

טייט יהיה הצעיר מבין הנידונים לבלות את שארית חייהם בכלא בארה"ב. השופט שגזר את דינו קבע כי הוא לא ייצא על תנאי טרם סיום ריצוי עונשו. "המעשה שביצע לא היה תעלול ילדותי. הוא לא עשה אותו מתוך חוסר בגרות. ליונל טייט פעל בקור רוח, בקשיחות ובאכזריות שאינה ניתנת לתיאור", אמר השופט בהקראת גזר הדין. לאחר שסיים השופט, פרץ הנאשם בבכי.

עורכי דינו של הנער אמרו, כי יערערו על גזר הדין. ארגון זכויות האדם אמנסטי טען כי, החלטת השופט מפרה את החוק הבינלאומי הקובע שאין לדון קטינים למאסר ולשלול את האפשרות כי ייצאו על תנאי בעתיד. זאת ללא קשר לחומרת הפשע אותו ביצעו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by