בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'המראה ההוליוודי המושלם' על-פי האמריקנים 

'המראה ההוליוודי המושלם' על-פי האמריקנים

 
 
חדשות נענע 

האישה המושלמת תהיה ערבוביה של ניקול קידמן, וינונה ריידר, סלמה הייאק וכוכבות נוספות. במכון הפלסטי, בו נערך הסקר, הרגיעו: למרות הציפיות, אין ניסים ונפלאות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר שהתפרסם השבוע חשף את מה שהאמריקנים היו רוצים לראות כל בוקר במראה, אם העולם היה מושלם. הסקר נערך בקרב גברים ונשים שביקשו לעבור ניתוחים פלסטיים.
 
הנשאלים דרגו כוכבים הוליוודים על-פי איבריהם השונים כגון אף, סנטר ועיניים, על מנת להרכיב את המראה האידאלי לפי דעתם. נשים דרגו נשים מפורסמות וגברים דרגו גברים.

על-פי התוצאות, לאישה המושלמת יהיו האף של ניקול קידמן, העיניים של וינונה ריידר, השפתיים של קים בייסינג`ר, הסנטר של סנדרה בולוק, הלחיים של ג`ניפר לופז והגוף של סלמה הייאק, שאכן ראוי לסגידה.

לגבר המושלם על פי הסקר יהיו השפתיים של בראד פיט, האף של רוב לאו, העיניים של טום קרוז, הלחיים של ג`וני דפ, הסנטר של קיאנו ריבס, הלסת של האריסון פורד, השיער של ריצ`ארד גיר והגוף של מת`יו מקונוהי.

מנתח פלסטי מהמכון בבוורלי הילס בו נערך הסקר מיהר לצנן את הציפיות של המעוניינים בניתוח. "המראה החיצוני תלוי בעיקר בתורשה", אמר. "אי אפשר לקחת מישהי כמו רוזי רודונול ולהפוך אותה לסלמה הייאק".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by