בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרס: בקרוב אפגש עם ערפאת  
 
 
חדשות נענע 

שר החוץ אמר כי 'ההודעה על הפגישה תבוא רק לאחר קיומה' והוסיף כי יש לעשות אבחנות בין הצדדים השונים בצד הפלסטיני. מחר עתיד פרס להחליט מי יכהן כמנכ"ל משרדו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החוץ, שמעון פרס, אמר היום (שבת) בראיון לגלי צה"ל כי בכוונתו להיוועד בקרוב עם יו"ר הרשות הפלסטינית, לפגישה "שהודעה עליה תבוא לאחר קיומה". פרס אמר כי צריך לעשות אבחנות בין הצדדים השונים בצד הפלסטיני, ולדבר עם מי שאינו יורה - כיוון ש"לא כולם מקשה אחת ומדיניות אחת".
 
לדבריו, אין סתירה בין עמדתו לעמדת ראש הממשלה, אריאל שרון, בעניין זה, מאחר שגם שרון גורס, לדבריו, שאין לדבר עם מי שיורה בצד הפלסטיני. לדברי פרס, מדובר בתנועת החמאס, הג`יהאד האיסלאמי והחיזבאללה - ולא ביאסר ערפאת ואנשיו.

 

מנכ"ל חדש למשרד החוץ?

בעניין אחר אמר היום פרס כי מפלגת העבודה זקוקה למנהיגות מאחדת שתציב סדר יום לאומי חדש. בחדשות Ynet דווח כי פרס אמר היום ש"לא יכול להיות שהבנות קלינטון תהפוכנה למצע המפלגה".

בקול ישראל דווח כי פרס עתיד להיפגש מחר (ראשון) עם מנכ"ל משרד החוץ, אלון ליאל, בה ידונו בשאלה אם ימשיך ליאל - מהמקורבים לראש הממשלה היוצא, אהוד ברק - בתפקידו, או אם יוחלף. בגלי צה"ל דווח כי פרס עתיד להיפגש גם עם יועצו הקרוב, אבי גיל. גיל, שכיהן בעבר כחבר כנסת מטעם מפלגת העבודה, שימש כמנכ"ל המשרד לפיתוח אזורי תחת פרס.


האם על שרון לאפשר לפרס להיפגש עם ערפאת? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by