בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החרדים בפורומים זועמים על "מרס תורכי" 

החרדים בפורומים זועמים על "מרס תורכי"

 
 
מערכת סיון.קום

בימים האחרונים נכתבו מספר הודעות בפורמים נגד הסרט מרס תורכי; הכותבים מוחים נגד הפגיעה של הסרט בציבור הדתי וקוראים לגולשים לצאת לרחובות; יוצרי הסרט: הטענות מגוחכות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסרט הישראלי החדש, "מרס תורכי", עורר את זעמם של מספר גולשים ברשת. בימים האחרונים, הופיעו מספר הודעות בפורומים של IOL, וואלה! ו-YNET, בנוגע להצגת הציבור הדתי באור שלילי בסרט. יוזמי ההודעות ביקשו להביע את מחאתם, וקראו ליתר הגולשים להצטרף אליהם להפגנה נגד הסרט, שתיערך מול קולנוע דיזנגוף בתל אביב, שם מוצג הסרט.
 
אחד הגולשים, שהשתמש בכינויים "mshag", "לנצח רשעים יעלוזו" ו"משה גרינברג", כתב: "הסרט ממשיך את הקו של התקשורת השמאלנית ועושה דמוניזציה של האדם הדתי". לאורך הסרט, טוען הגולש, מוצגים הדתיים כאנשים מושחתים ורעים. גרינברג קורא לאנשים להגיע להפגנה שהוא מארגן.

במאי הסרט, עודד דוידוף, צחק כששמע במה מדובר, ולאחר מכן בירר את פרטי ההפגנה, ואמר שאולי יגיע לשם. "כנראה שמי שאמר את זה, לא ראה את הסרט", אמר דוידוף בנימה רצינית יותר. "אם זו היתה מחאה של ארגוני נשים, עוד היה ניתן להבין, אבל אין שום דבר בסרט נגד דתיים".

- זה יעשה לך פרסום?

"הלוואי", ענה דוידוף, אך הכחיש, כי מדובר בצעד יחצ"ני יצירתי. "לא נראה לי שאנשי השיווק הם עד כדי כך יצירתיים. הם לא עשו שום דבר יצירתי עד עכשיו". גם משרד יחסי הציבור של הסרט דחה את הטענות, כאילו מדובר יזום מצידו.

הסופרת לימור נחמיאס, שכתבה את הספר "צבוטותי", עליו מתבסס התסריט, שגם אותו כתבה, בשיתוף עם גל זייד, הביעה אף היא פליאה על טענות הגולשים: "הסרט לא עוסק בדתיים, יתכן שהוא מרגיז כמה אנשים אבל לאו דווקא דתיים. בכל מקרה לא היתה שום כוונה לפגוע. אני כותבת מה שיש לי בראש ולא מתכוונת לפגוע באף אחד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by