בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"קוליו" קיבל 9 חודשי מאסר 

"קוליו" קיבל 9 חודשי מאסר

 
 
חדשות נענע 

תשעה חודשי מאסר בפועל וקנס כספי בסך 5000 דולר נגזרו ביום שישי על ההאקר האמריקאי; האשמה: פריצה לאתרי מלחמה בסמים ושינוי התוכן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דניס מורן, האקר בן 18 מארצות הברית, נידון ביום שישי שעבר לעונש של תשעה חודשי מאסר בפועל ולקנס כספי בסך 5000 דולר, בגין פריצה לאתרי מלחמה בסמים ושינוי תוכנם, בנוסף, הודה מורן גם בפריצה לאתרים צבאיים.
 
מורן שידוע בעיקר בכינוי הרשת שלו - "קוליו", פרץ בשנה שעברה למספר אתרי מלחמה בסמים, ושינה את תוכנם. במקום ההסברים על הנזק החמור שגורמים הסמים, החליט "קוליו" להכניס לאתרים תוכן משלו שכלל סיסמאות בעד שימוש בסמים ותמונה של דונלד דאק עם מזרק נעוץ בזרועו.

במהלך המשפט טענה התביעה, כי מורן פרץ בנוסף, גם למספר אתרי צבא, אולם לא נחשף לתוכן מסווג. מורן שנשר מלימודיו לאחר ביצוע העבירות, הודה בחודש ינואר השנה בהאשמות המיוחסות לו. ביום שישי גזר בית המשפט את דינו, והורה לו לסייע בהפעלת ציוד המחשוב בבית הכלא אליו ישלח.

הפריצה לאתרי הסמים התרחשה בתקופה מקבילה לפריצות לאתרים הגדולים כגון יאהו!, ואי.ביי. מורן הודה בשלבים הראשונים בחקירתו במעשים אלה, אולם בשלב מאוחר חזר בו והסביר, כי הודה באשמה מתוך ניסיון התרברבות. מעשי הפריצה הללו מיוחסים כיום לנער הקנדי המכונה "מאפיה בוי" שעומד בפני הכרעת דין בקרוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by