בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: התחזו למיליארדרים ושדדו באמצעות האינטרנט 

ארה"ב: התחזו למיליארדרים ושדדו באמצעות האינטרנט

 
 
אורן ליברמן

שני גברים חשודים כי שדדו במרמה כסף מחשבונותיהם של האנשים העשירים בארצות הברית, ביניהם אחד ממקימי חברת מיקרוסופט ויו"ר חברת 'מטרומדיה אינטרנשיונטל'

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שני תושבי ברוקלין חשודים, שניצלו את האינטרנט על מנת לגנוב את זהותם של כתריסר מעשירי ארצות הברית.
 
באמצעות הזהויות ביקשו הנוכלים לבצע העברות לא חוקיות של מילוני דולרים לחשבונותיהם.


הניו יורק פוסט מדווח כי אברהם עבדאללה, 32, ומיכאל ופולגיסי, 47, חשודים, כי הצליחו לגנוב סכום שנע בין מאה אלף למיליון דולר. המשטרה טרם הצליחה לתפסם.

על פי החשד בחרו השניים לגנוב את זהותם של מספר אנשים המופיעים ברשימת 500 העשירים ביותר באמריקה. באמצעות זהויות אלה העבירו כספים באופן לא חוקי.

בין החברים ברשימה אשר זהותם נגנבה נמצא גם פול אלן, ממקימי חברת מיקרוסופט אשר שווי נכסיו מוערך כיום בכ-36 מיליארד דולר, קורבן נוסף ברשימה הוא ג`ון קלוג מולטי מיליארדר ויו"ר חברת "מטרומדיה אינטרנשיונל".

חוקר משטרה טוען, כי השניים ניסו לגנוב מחשבונותיהם של עשירים במיוחד, על מנת שאלה לא ירגישו בחסרונם של הסכומים. בלשי המשטרה הצליחו להתחקות אחר מעשה ההונאה לאחר ניסיון העברה של כעשרה מיליון דולר. "ייתכן כי אם היו מנסים להעביר סכום קטן יותר, לעולם לא היינו עולים עליהם", ציין חוקר המשטרה.

כמו כן חשודים השניים בגניבת פרטי כרטיסי אשראי של אזרחי ניו יורק מהמניין, ועשיית שימוש בכספם על מנת לרכוש מוצרים אישיים. החקירה בעיצומה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by