בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הממשלה תתכנס הבוקר בפעם ראשונה 
 
 
חדשות נענע 

בישיבתה היום תדון הממשלה בעיקר במצב בשטחים על רקע הידוק הסגר וכיתור הכפרים באזור רמאללה ומצבה הרעוע של הרשות הפלסטינית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ממשלת ישראל החדשה תתכנס הבוקר (שני) בפעם הראשונה מאז כינונה בשבוע שעבר. בראש העניינים: המצב הביטחוני.
 
השרים ישמעו בישיבה סקירה בטחונית מפי ראש אמ"ן בצה"ל, יבחרו את שלושה עשר חברי הקבינט המדיני-בטחוני ויצביעו על אישור מינויים של רפי פלד למנכ"ל משרד ראש הממשלה ושל גדעון סהר למזכיר הממשלה.

הסגר בשטחים, שהודק אתמול בעיקר באזור רמאללה, צפוי לעורר ויכוח בישיבה הבוקר, שכן השרים חלוקים בדעותיהם באשר ליעילותו לביטחון ממשי, בעיקר לטווח הארוך.שר התחבורה, אפריים סנה, שהיה עד לפני כמה ימים סגן שר הביטחון,אמר הבוקר בגלי צה"ל, כי הסגר עשוי להסב נזק יותר מאשר תועלת. הוא ציין שכיתור הכפרים וסגירה על שטחים מקשה על המחבלים, אך לשיטה זו "יש לא מעט חסרונות", לדבריו.

ראש הממשלה, אריאל שרון, נפגש אתמול עם שר הביטחון, בנימין בן-אליעזר, הרמטכ"ל, רב-אלוף שאול מופז ואלופים נוספים. בפגישה נידונו תסריטים עתידיים אפשריים בעימות עם הפלסטינים כולל הידרדרות לעימות כולל באזור, קריסת הרשות הפלסטינית כתוצאה מהסנקציות הישראליות והחזרה למו"מ.

אריאל שרון התראיין אתמול לכלי תקשורת זרים וביניהם הטלוויזיות האמריקניות `פוקס` ו CNN, בהם הביע את אכזבתו מערפאת והדגיש כי לא יחדש את המו"מ עד שתופסק האלימות הפלסטינית. שר החוץ, שמעון פרס הגיב על דבריו אתמול ואמר שישראל צריכה לפעול לא רק על-פי נאומי ערפאת, אלא גם על-פי המצב בשטח. פרס אמר שיש לבדוק מחדש את מדיניות הסגר של ישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by