בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות הדוט קום עדיין שולטות בפרסום ברשת 

חברות הדוט קום עדיין שולטות בפרסום ברשת

 
 
אורן ליברמן ועידו קי

אמזון רכשה את המספר הגדול ביותר של שטחי הפרסום ; חברות קטנות רוכשות יותר שטחי פרסום מחברות גדולות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחקר של חברת AdRelevance מגלה, כי חברות הדוט קום ממשיכות לרכוש את רב שטחי הפרסום באינטרנט. כתוצאה מכך הן ממשיכות לשלוט ברכישת שטחי הפרסום ברשת אל מול החברות המסורתיות.
 
מניתוח התוצאות עולה, כי אמזון, Amazon.com רכשה את המספר הגדול ביותר של שטחי פרסום מבין החברות הגדולות, (6.2 מיליארד) כאשר הבאות אחריה הן מיקרוסופט, MSN, AOL ונטסקייפ.

בנוסף מגלה הסקר, כי חברות קטנות רוכשות שטחי פרסום רבים יותר מאשר חברות גדולות. כך נמצא שחברות גדולות, שיש להן מכירות רבעוניות של חצי מיליארד דולר ומעלה, הגדילו את כמות הפרסום שהן קונות מ-30 מיליון ל-37 מיליון חשיפות שבועיות. אולם בעוד החברות הגדולות, דוט-קום ומסורתיות, רכשו 275 מיליארד חשיפות ברבעון הרביעי של 2000, החברות הבינוניות, עם מכירות רבעוניות של בין 70 ל-500 מיליון דולר, רכשו 570 מיליארד חשיפות, והקטנות - 303 מיליארד.

סקר של AdRelevance מתחילת השנה מגלה, ש-MSN מדורגת במקום הראשון ברווחים מפרסום בסוף שנת 200, עם הכנסה של 180 מיליון דולר. לפי הערכת AdRelevance, הרבה מהרווחים ניתן לזקוף לזכותה של אמאזון. במקום השני נמצאת יאהו! עם 118 מיליון דולר, והיא המובילה במספר הפרסומות המוצגות. למקום השלישי הגיע פורטל נטסקייפ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by