בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משפטו של פאף דאדי יסתיים השבוע 
 
 
חדשות נענע 

אם יימצא אשם, העונש המקסימלי עשוי להגיע ל-15 שנות מאסר בפועל. כזכור, על-פי החשד זמר הראפ היה מעורב בתקרית ירי במועדון בה נפצעו 3 בני אדם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משפטו של זמר הראפ האמריקני, שון קומס, המכונה `פאף דאדי`, עשוי להסתיים השבוע. המושבעים יתכנסו ויחליטו כבר בימים הקרובים על גורלו של כוכב הענק.
 
היום (שני) ידברו עורכי הדין בפני בית המשפט ויגידו את דברי הסיכום שלהם. קומס מואשם באחזקה לא-חוקית של אקדח, ירי במקום ציבורי ומתן שוחד. אם יימצא אשם, הוא צפוי לעונש מקסימלי של 15 שנות מאסר בפועל.

על-פי האשם, הראפר הגיע למועדון לילה במנהטן ב-1999 כשהוא מלווה בחברתו דאז, אלילת ההמונים, הזמרת-שחקנית ג`ניפר לופז, שומר ראשו וחברו, זמר הראפ ג`אמל בארואו. במהלך השהות במועדון הצפוף, פתח בארואו בירי באקדח. לאחר הירי ברחה הפמלייה ברכב של קומס כשמשטרת ניו-יורק דולקת בעקבותיהם. לבסוף תפסה אותם המשטרה ומצאה את האקדח.

בארואו נאשם בניסיון לרצח. על-פי אחת העדויות במשפט קומס ירה במועדון על עבר התקרה. שלושה בני אדם נפצעו בתקרית. ג`ניפר לופז לא עמדה למשפט ולא נקראה להעיד.

נהגו העיד שהוא ניסה לשחד אותו בכדי שיעיד כי האקדח שייך לו (לנהג). "אני לא יכול לקחת את האקדח. אני פאף דאדי ואתה תקבל רק מאסר על-תנאי", ציטט הנהג את ניסיונות השכנוע של מעבידו לקחת את האשמה במקומו. קומס כפר בהאשמות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by