בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פתרון לבעיית נאפסטר: מכשיר הקלטה 

פתרון לבעיית נאפסטר: מכשיר הקלטה

 
 
חדשות נענע 

מאזיני רדיו אינטרנט יוכלו לגלוש ולהקליט שירים מהתחנה. בחברה, המבקשת לספק את צרכיהם של יתומי נאפסטר, מקווים להגיע להסכם עם חברות התקליטים ולהבטיח פיצוי לאומנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סטארט אפ אמריקאית מציעה פתרון "מהפכני" לבעיית נאפסטר. החברה סיימה לאחרונה פיתוח אפליקציה המאפשרת האזנה לאלפי תחנות רדיו באינטרנט. משתמשי המערכת יוכללו לבחור את המוסיקה האהובה עליהם ולהעבירה למחשב.
 
חברת Auodio Mil מקליפורניה מאמינה שתחנת הרדיו המקוונת תצליח למשוך אליה הרבה ממשתמשי נאפסטר, בעיקר בזכות מנוע החיפוש היעיל שלה ואמצעי ההקלטה שברשותה. גולשים שיכנסו לאתר החברה יוכלו להנות מהיישום החדש על ידי הורדת תוכנה.

אנשי אודיו מיל מסבירים, כי השירות שלהם נבדל מנאפסטר על ידי אמצעים שמונעים הפצה של השירים. התוכנה של החברה מאפשרת לגולשים להקליט את השירים האוהבים עליהם, אך מונעת מהם להפיץ אותם הלאה.

"אנחנו משתמשים במכשירי הקלטה מזה עשרים שנה ואנחנו יודעים בדיוק איך הם עובדים", אמר משקיע בחברה, ריצ`ארד וולפרט. לדבריו רדיו מיל מיישמת את אותו רעיון באמצעים אלקטרוניים מתקדמים.

הרעיון החדש של רדיו מיל אמור למנוע הפרה של זכויות היוצרים, בחברה מקווים להגיע להסכם עם החברות השונות, ולהבטיח פיצוי לאומנים השונים. בעתיד, מתכוונת החברה, להפעיל גם יישומי מסחר שונים.

איכות השירים שיהיו בשירות תהיה נמוכה יותר מאיכותו של תקליטור, מה שעשוי להמריץ את הגולשים לרכוש את המוצר המקורי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by