בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סינגפור: דאגה בבתי"ס בעקבות מגפת ההתמכרות לרשת 

סינגפור: דאגה בבתי"ס בעקבות מגפת ההתמכרות לרשת

 
 
אורן ליברמן

לפני כשנתיים העריכו פסיכולוגים בארצות הברית, כי יש כ-111 מיליון אנשים המכורים לאינטרנט, כיום ברור, כי המספרים גדולים פי כמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנהלי בתי ספר בסינגפור מודאגים מאוד ממגפת התמכרות לרשת בקרב התלמידים. על כן הוחלט לאחרונה לזמן פסיכולוגים על מנת לתקן את המעוות.
 

שיעור המחוברים לרשת האינטרנט בסינגפור נחשב מהגבוהים ביותר, כשלושה מכל חמישה אנשים הם בעלי גישה לאינטרנט. אולי בשל כך הוטרדו מאוד מנהלי בתי הספר לגלות כי חלה עלייה חדה בשיעור המכורים לאינטרנט.

לדברי הפסיכולוגים, בשנת 1996 דווחו כשלושה מקרים בשנה של התמכרות לרשת, ואילו כיום מדובר על כשמונים מקרים בשנה. כמו כן טוענים הפסיכולוגים, כי תוצאות ההתמכרות לאינטרנט הן רציניות ועלולות להתבטא בהתנהגות אנטי חברתית בקרב הצעירים, והפרעה למהלך תקין של יחסים ולימודים.

הסימפטומים כוללים בין השאר, חילופי מצב רוח, חוסר שינה ועלולים להוביל לאלימות. אתר "דה רג`יסטר" המדווח על המקרה, מביא דברים שפורסמו בעיתון "דה סטרייטס טיימס", לפיהם ההתמכרות עלולה להוביל גם לבידוד ולניסיונות התאבדות.

לפני כשנתיים העריכו פסיכולוגים בארצות הברית, כי יש כ-111 מיליון אנשים המכורים לאינטרנט, כיום ברור, כי המספרים גדולים פי כמה.

מחקר נוסף שהתפרסם השבוע מגלה, כי המשפחה האמריקנית דווקא נהנית מקירוב חברי המשפחה בעקבות השימוש ברשת, מי יודע אולי באמריקה דברים עובדים אחרת.
 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by