בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרסומות מידיות ב-ICQ 

פרסומות מידיות ב-ICQ

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

בימים האחרונים החלו להופיע פרסומות בחלון המסרים של ICQ; על מנת לקבל את תגובת המשתמשים פתחה החברה פורום מיוחד באתר הבית; רוב התגובות נזעמות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכנת המסרים המידיים ICQ החלה לצרף בימים האחרונים פרסומות לחלון ההודעות, אחרי שצירפה את החלון בלא הודעה מוקדמת בחודש שעבר. החברה, שביקשה לדעת מה חושבים הגולשים על החידוש, פנתה אליהם באתר הבית.
 
"באנרים על הודעות ICQ?! כאן תוכלו לומר מה אתם חושבים על כך", מבשר לינק בעמוד הראשי של אתר תוכנת המסרים המיידיים ICQ, ומוביל לפורום תלונות והערות על התוכנה. אלה, כך מתברר, לא חסרות.

"אני לא רוצה שהמחשב שלי יציג פרסומות, חד וחלק", כתב גולש בשם acidfang בפורום של ICQ. "אני בדרך כלל מצפה לשדרוגים של ICQ, אבל הפעם הלכה ICQ צעד גדול אחורה לעבר", כתב NilsArne. משתמשים רבים התלוננו על האטת המחשב בעקבות הפרסומות, וחלקם אף איימו לעבור לתוכנות מתחרות.

משעשעת, שלא לומר מוזרה, היא העובדה שבאותו עמוד עצמו, שנמצא, כאמור, באתר של ICQ, מפנים הגולשים לאתרים המסבירים כיצד להיפטר מהפרסומות. פתרון נוסף, המסתובב בימים אלה בין משתמשי האינטרנט, הוא KillAdds.zip (הרוג את הפרסומות, בשגיאת כתיב) -ספריה המכילה קבצים והוראות לשינוי ההגדרות והסרת הפרסומות.

ביולי 2000, דווח כי ICQ החלה להציג פרסומות על חלון הברכה ליומולדת, ובחלון שליחת כתובות האינטרנט (URL). בחודש שעבר, חדרו הפרסומות גם למסכי שליחת ההודעות, וזאת מבלי שהתבצע כל עדכון או שדרוג יזום של התוכנה על ידי המשתמשים. הצעד הנוכחי של ICQ מהווה את הניסיון הממשי הראשון להפיק רווחים. עדיין לא ברור כיצד יגיבו הגולשים בעתיד, אולם סביר להניח שמשתמשים ותיקים יקבלו בסופו של דבר את רוע הגזירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by