בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'הפה והטלפיים' הביאה לעלייה בטיולים הוירטואלים 

'הפה והטלפיים' הביאה לעלייה בטיולים הוירטואלים

 
 
אורן ליברמן, מערכת ס

אתר, שהוקם לשימוש אנשים בעלי מגבלות גופניות ומציע ביקורים וירטואלים בסקוטלנד, זוכה לכניסות רבות בהרבה לאחר התפשטות המחלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המטיילים הבריטים והאירופאים מתוסכלים מאוד. באחרונה, הוטלו עליהם מגבלות תנועה רבות, בשל מגפת "הפה והטלפיים", חלקן אינן מאפשרות עוד לאזרחי מדינות שונות לבקר במדינות אחרות. התחביב לטייל בנופיה הקסומים של הממלכה הבריטית וסקוטלנד נמנע מרבים מהאירופאים. הפתרון שמצאו רבים מהם הוא מקורי.
 
אתר Benderloch.co.uk יועד בתחילה לאפשר לבעלי מוגבלויות, לבקר בנופים הסקוטים הקסומים. הוא מכיל תמונות רבות המדמות הליכה סביב הר הנקרא "בן לורה" בסקוטלנד. תמונות רבות צולמו על ידי המקומיים ובאמצעות מצלמה דיגיטלית, והן סוקרות את השטחים הנרחבים והיפים סביב ההר.

לאחרונה, נראה כי הכניסה לאתר הוגברה מעבר לבעלי מוגבלויות בלבד. בעל האתר מספר, כי אירופאים רבים אשר אינם יכולים כעת להיכנס לשטחים אלה ולטייל בעצמם, נהנים לפחות מחוויית הטיול שמספק להם האתר. מאז סוף השבוע האחרון נכנסים לאתר מבקרים רבים ממדינות כמו איסלנד ואוקראינה.

מנהל האתר טוען, כי עם התפשטות המגפה למדינות אחרות, כמו צרפת, רבים יאמצו את הרעיון ויאפשרו לאזרחי מדינות אחרות לחזות בנופים הרבים לפחות באמצעות האינטרנט.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by