בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אחמד טיבי: שוטרי מג"ב הטרידו את עוזרי ואיימו עליי 
 
 
חדשות נענע 

טיבי טוען: שוטרי מג"ב עקבו אחרי ליד ביתי בכוונה, הטרידו אותי, ניסו לפתוח את רכבי ואיימו עליי באלימות. מג"ב: הארוע קרה במקום אחר ובו השוטרים בצעו בדיקה שגרתית שבמהלכה דחף טיבי את אחד מהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ אחמד טיבי טען היום (רביעי) כי שוטרי משמר הגבול הטרידו את עוזרו הפרלמנטרי במחסום שלשום וגם אותו עצמו היום בבוקר על יד-ביתו.
 
במקרה הראשון, עכבו שלשום בערב שוטרי מג"ב את עוזרו הפרלמנטרי במחסום א-רם שבקו התפר הצפוני של ירושלים לבדיקה שגרתית. הוא הראה להם תעודת כנסת המעידה על תפקידו. לטענתו אמר לו אחד השוטרים, משגילה את הקשר לאחמד טיבי: "אתה העוזר של החרא הזה?" כששאל העוזר את המפקד מדוע השוטר יכול להתבטא כך, אמר המפקד: "זו זכותו".

ח"כ טיבי הגיע מאוחר יותר למקום והשניים הלכו יחד להגיש תלונה במחלקה לחקירות שוטרים. במג"ב אמרו, כי השוטר לא אמר את הדברים לעוזר הפרלמנטרי, למרות שאכן אמר אותם. הוא יועמד לדין משמעתי היום. מפקד הכוח במחסום התנצל בפני טיבי, לדברי האחרון.
 

"השוטרים עקבו אחרי אל הפעוטון"

במקרה השני, נטען במג"ב, כי בכביש עוקף פיקוד מרכז, על יד שכונת נווה יעקב, בדקו שוטרי מג"ב מספר לוחית זיהוי של רכב בבדיקה שגרתית בה מוודאים השוטרים שאינו גנוב. אחמד טיבי הגיע למקום ועל פי משמר הגבול סירב להזדהות ואף דחף את אחד השוטרים.

ח"כ טיבי התראיין בגלי צה"ל ומסר גרסה שונה לחלוטין. לדבריו, האירוע התרחש בשכונת מגוריו, דחיית אל-בריד שבאזור ירושלים ומוגדרת שטח B , בו אין נוכחות של כוחות הביטחון הישראליים באופן שוטף כמו בשטח רגיל. לדבריו, ארבעה שוטרים הגיעו באופן רגלי אל חצר ביתו, ראו אותו, עקבו אחריו אל תוך הפעוטון של בתו, עמדו על יד רכבו וניסו לפתוח אותו. מששאל טיבי לפשר הדברים, רגזו עליו השוטרים והזהירו אותו שלא יתערב.

עוד טען טיבי, כי השוטרים הפרו את החוק משניסו לפתוח רכב של חבר כנסת ואיימו עליו: "ניכנס בך". את הדחיפה הסביר טיבי, בכך שאחד השוטרים התקרב אליו ונגע בו עם נשקו. הוא התקשר למפקד מג"ב, ניצב יעקב גנות והתלונן וכמו כן הגיש תלונות ליו"ר הכנסת ומפקד המחוז במשטרה.


 
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו עכשיו לפורום אקטואליה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by