בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נאפסטר תמצא את השירים שניסיתם להסתיר 

נאפסטר תמצא את השירים שניסיתם להסתיר

 
 
חדשות נענע 

הפילטר הקיים של החברה לא מוצא שירים, ששמותיהם נכתבו בצורה משובשת, אם בטעות ואם במתכוון; חברת Gracenote תסייע לנאפסטר לאתר גם את הקבצים המתחזים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נאפסטר תשתמש בטכנולוגיה של חברת Gracenote לסינון שירים, לאחר שבית המשפט המחוזי הורה לה לחסום את השירים המוגנים בזכויות יוצרים. אתמול אישרה נאפסטר, כי הגישה לבית המשפט המחוזי מסמכים המאמתים את העובדה, שהיא פועלת לקיים את ההוראה. כך מדווחים חדשות IDG.
 
בשבוע שעבר, הורתה לנאפסטר שופטת בית המשפט המחוזי, מרילין הול פאטל, לחסום את כל השירים המוגנים, בתוך שלושה ימים מקבלת רשימת שירים מחברות התקליטים, בליווי הוכחה לבעלות על זכויות היוצרים. ביום ראשון, 4.3.01, נאפסטר הכניסה לשימוש פילטר, שאמור למצוא ולחסום את אותם השירים.

ל-Gracenote יש מאגר מידע עם שמות של אמנים ושירים, בוואריאציות שונות (למשל, N*Sync מופיעה גם כ-N-Sync). נאפסטר תשלח את שמות השירים אל Gracenote, וזו תחזיר לנאפסטר רשימה של ואריאציות אפשריות על השם. שיטה זו עשויה לעזור לנאפסטר להתמודד עם שירים ואומנים, אשר שמותיהם נכתבו בשגיאות כתיב, או שונו על ידי תוכנות ייחודיות לעניין, ביניהן " Pig Encoder" של איימסטר ותוכנה דומה של PulseNewMedia הקנדית. התוכנות מעבירות את האות הראשונה של כל מילה אל סוף המילה (מעין שפת בי"ת אמריקאית, המכונה pig latin, `לטינית חזירים` בעברית), ובכך מונעות מהפילטר של נאפסטר למצוא אותן.

"אנחנו מעריצים גדולים של נאפסטר", אמר נשיא Gracenote, דיויד הימן. "כששמענו שהם בצרה וצריכים עזרה, התקשרנו אליהם". הימן מספר, שהוא וממציא נאפסטר, שון פאנינג, חברים מאז חודש נובמבר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by