בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קנדה: צו נגד חיפוש פורנוגרפיית קטינים ברשת 

קנדה: צו נגד חיפוש פורנוגרפיית קטינים ברשת

 
 
אלעד ליבנה, מערכת סי

שרת המשפטים: יש להילחם בפשעי האינטרנט במיוחד כשמדובר באוכלוסיה הפגיעה ביותר - הילדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בחידוש בינלאומי, הוציאה ממשלת קנדה צו הקובע, כי גלישה באינטרנט בחיפוש אחרי פורנוגרפיית-קטינים (Child-Porn) היא פשע, שדינו עד 10 שנות מאסר. הצו הוצא ביום רביעי האחרון.
 
פקידים קנדיים אמרו, כי חקיקה כזו היא צעד ראשוני בקנה מידה בינלאומי, בעולם בו פורנוגרפיית-קטינים הינה תמיד במרחק הקלקה.

"המלחמה בפשעים המתבצעים על האינטרנט היא חיונית, במיוחד כשמדובר בחברים הפגיעים ביותר של החברה - בילדים", אמרה שרת המשפטים הקנדית, אן מק`ליילן.

בקנדה, כמו גם בארצות הברית ובמדינות רבות אחרות, אחזקת פורנוגרפיית קטינים על המחשב אינה חוקית; הצו החדש מרחיב תפיסה זו גם לחיפוש-ביודעין של חומרים כאלה. מי שיפתח בתמימות מכתבי אי מייל, אליהם מצורפות, לדוגמא, תמונות של פורנוגרפיית-קטינים, לא ייחשב כעבריין, אבל מי שישלח אותן, או יחפש אותן, מבצע מעשה פלילי.

שופטים קנדים יוכלו, מעכשיו, להורות גם על מחיקת פורנוגרפיית-קטינים, כמו גם קישורים (לינקים) מאתרים קנדיים לאתרים מחוץ לקנדה, המכילים חומר שכזה.

ההוראה היא חלק מצו רחב יותר, המכסה נושאים מגוונים, החל מנשק-חם ועד התאכזרות לחיות; עם זאת, העונשים הכבדים ביותר שבצו חלים על עבירות מין. חלק אחר של הצו קובע, לדוגמא, כי שימוש באינטרנט לפיתוי קטינים למפגשים ולקיום יחסי מין אסור גם הוא.

עוד קובע הצו, כי במקרה שיעברו עליו אזרחים זרים השוהים בקנדה, יישפטו אלה גם בניגוד להסכמת המדינה ממנה הגיעו - לידיעת חברי אגוד הפדופילים הישראלי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by