בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השב"כ: ראש החולייה שנתפסה הוא מפקד כח 17 
 
 
חדשות נענע 

בחקירת שלושת המחבלים שנתפסו ביום ראשון נחשפו פרטים רבים על דרכי פעולתו של התנזים. כמו כן נתגלתה הכוונה לבצע השבוע פיגוע תופת על יד מפקדת פיקוד המרכז בצפון ירושלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השב"כ חשף הערב (חמישי), כי מפקד חוליית המחבלים שנתפסה השבוע הוא לא אחר מאשר מפקד כח ,17 המשמר הנשיאותי של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת.
 
המידע התגלה בעקבות חקירתם של שלושת המחבלים שנתפסו ביום ראשון במחנה הפליטים קלנדיה מצפון לירושלים. החשש מפני פעילות החוליה הוביל לכתר ההדוק על אזור רמאללה, משם חשדו כוחות הביטחון שייצאו המפגעים. החוליה אחראית למותם של הישראלים קודש גילמור, שרה לישה, אריאל ג`רפי, אלי כהן, בני הזוג כהנא ושני חיילי צה"ל. סה"כ 8 בני אדם.

הנחקרים סיפרו כי אומנו בהפעלת מטענים על-ידי התנזים ברמאללה וקיבלו הוראות היכן ומתי לבצע את הפיגוע: בסמוך למפקדת פיקוד המרכז בשכונת נווה יעקב בירושלים ביום ראשון ה-11 במארס. החקירה חשפה בפני השב"כ גם פרטים רבים על דרך פעולת התנזים ועל הכוחות הפועלים מטעמו.

החוליה בה חברים העצורים מונה כ-25 פעילי תנזים בסך הכל. עצם היותו של מפקד כח 17 ראש החוליה מהווה עובדה חשובה הן מבחינה בטחונית והן מבחינה מדינית, שכן זהו הכח הצבאי המקורב ביותר לערפאת.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by