בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
למען הלימודים: שני אמריקנים הציעו את גופם ברשת 
 
 
אורן ליברמן, מערכת ס

שני צעירים החליטו להשכיר את גופם על מנת לממן את לימודי הקולג' שלהם; לא, זה לא מה שאתם חושבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סטודנטים יקרים, עזבו אתכם מהורדה בשכר הלימוד, יעברו עוד שנים שזה יקרה. אז מה עושים? אתם שואלים. קחו, למשל, את הרעיון המעניין של כריס ולוק. שני צעירים אמריקאים בני 18 ו-17, שני החתיכים הצעירים מוכנים להשכיר את גופם על מנת לממן את לימודיהם, ולא, זה ממש לא מה שאתם חושבים.
 
כריס ולוק עומדים בפני נקודה קריטית בחייהם, עליהם לבחור את הקולג` בו יעבירו את השנים הבאות ובו ישאבו את השכלתם העל תיכונית. שכר הלימוד בקולג`ים הטובים באמת, אינו בהישג ידם של הבחורים הצעירים על כן מצאו השניים רעיון מקורי - הם מוכנים לשמש לוח מודעות מהלך למשך כל תקופת הלימודים, בתנאי שחברות מסחריות יממנו את לימודיהם.

שני הצעירים מבטיחים: "לאן שאנחנו נלך, ילך גם שמך" או לצורך העניין כתובת האינטרנט שלך. הם מצהירים כי ילבשו את חולצותיך, ינעלו את נעליך, ואפילו יסכימו לנהוג ברכב שלך או לטוס במטוסיך. אם תהיה נדיב מספיק, הם יסכימו לאכול את דגני הבוקר שלך אפילו אם אינם רעבים. אתר האינטרנט שלך יזכה לאלפי כניסות של גולשים, לאחר שכתובתו תתפרסם על הגלשן של לוק. כך יפיצו השניים את שם חברתך בעולם ולכל מקום אליו ילכו.

באתר אינטרנט שהקימו השניים, הם מסבירים כיצד יתבצע העניין באמצעות סיור וירטואלי מלווה בתמונותיהם, ואילוסטרציות של הפרסומות שיעניקו לחברות המסחריות. עוד ניתן למצוא באתר, עדכונים שונים לגבי מעשיהם של השניים.

בדיחה? לא ממש. שני הבחורים כל כך רציניים, עד כי נראה שהם עוד עשויים להצליח בזה. נכון לרגע זה טרם נמצאו המממנים, אך העיתונות האמריקאית בהחלט מתעניינת, ומוצפת בכתבות, ראיונות טלוויזיה ורדיו. בהחלט עושה רושם, כי כריס ולוק הצליחו לשווק לפחות את עצמם בצורה מבטיחה, אנו נמתין לראות מי תהיה החברה הראשונה, שתיקח את הצמד המבטיח תחת חסותה, ותעזור להם לרכוש השכלה על תיכונית.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by