בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שיא פופולריות לדפדפן אקספלורר  
 
 
אורן ליברמן, מערכת ס

דפדפן האינטרנט של מיקרוסופט מטפס לשיאי שימוש חדשים, ומוביל את דירוג הדפדפנים עם שיעור שימוש של 87 אחוזים בחודש פברואר האחרון. נטסקייפ הולך ונעלם ומחזיק ב-12 אחוזים בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחוז השימוש בדפדפן האינטרנט אקספלורר של מיקרוסופט ממשיך לטפס כלפי מעלה נכון לחודש פברואר 2001. עם זאת, הטיפוס איטי יותר מבעבר.
 
נכון לחודש שעבר, מיקרוסופט אינטרנט אקספלורר מוביל את דירוג הדפדפנים עם שיעור של 87.71 אחוזי שימוש בעולם כולו. זאת לאחר שבחודש יוני 2000, עמד שיעור זה על 86.08 אחוזים. הנתונים נאספו בידי חברת "סטאטמרקט", העוסקת במחקר מגמות בעולם האינטרנט בעולם כולו.
 

נטסקייפ ממשיך לצנוח

לעומת זאת, ממשיך דפדפן נטסקייפ מבית אמריקה אונליין לצנוח בשיעור השימוש. אם ביוני השנה עמד אחוז השימוש העולמי בנטסקייפ על 13.9 אחוזים, הרי שבחודש פברואר ירד שיעור זה ל-12.01 אחוזים בלבד. שיעור השימוש בדפדפנים אחרים עומד על 0.27 אחוזים בלבד.

יצויין כי פלח השוק הוא אחוז הגולשים בעולם כולו העושים שימוש בדפדפן כזה או אחר בעת גלישה באינטרנט. בפברואר 1999 עמד פלח השוק של מיקרוסופט אינטרנט אקספלורר על 64.6 אחוזים, ואילו פלח השוק של נטסקייפ עמד על 33.43 אחוזים. למעשה, ניתן להבחין כי עיקר השינוי בפלחי השוק התרחש בשנת 1999 ובתחילת שנת 2000.


מי יעצור את מיקרוסופט? מדברים על זה עכשיו בפורום תרבות דיגיטלית בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by