בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל זילבר תקף קשות מגזרים רבים ועורר זעם רב 

אריאל זילבר תקף קשות מגזרים רבים ועורר זעם רב

 
 
חדשות נענע 

"אנחנו עם חרא. אני בעד מדינת הלכה, ימני קיצוני ואצביע לליברמן", "הקיבוצניקים בני זונות", "הומוסקסואליות היא סטייה מדרך הטבע". ההומאים והלסביות קראו להחרים את זילבר והודיעו שיפגינו נגדו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הזמר אריאל זילבר יצא בראיון המתפרסם היום (ראשון) במוסף `ידיעות אחרונות` `שלך` נגד מגזרים רבים מספור בחריפות רבה. נראה כי בדומה לזמר המנוח, מאיר אריאל, זילבר העמיד עצמו בלב סערה ציבורית גדולה.
 

"הקיבוצניקים בני זונות", "הפולנים הם האנשים הרעים ביותר"

זילבר תקף את הערבים, ההומואים והלסביות, ישראלים ממוצא פולני, קיבוצניקים, מפלגת מרצ ואנשיה ואחרים. "אני ימני קיצוני, בעד מדינת הלכה ואצביע לאביגדור ליברמן", אמר זילבר שסיפר כי בעבר נהג להצביע למרצ ולמועמדי השמאל.

"אנחנו מוקפים 200 מיליון מוסלמים שרוצים לזרוק אותנו מפה. אם לא נהיה חזקים ומוסריים, יגרשו אותנו מפה, אבל אנחנו עם חרא," אמר זילבר. "הקיבוצניקים בני זונות. אנשים רעים, מושחתים שתיחמנו את המדינה. "אנשי הקיבוצים חכרו אדמות מהמדינה לחקלאות, אבל עכשיו הם חוכרים אדמה בשביל עסקים של נדל"ן".

על ההומואים והלסביות אמר: "זו סטייה. לא אמרתי שזה לא מוסרי. זו סטייה מדרך הטבע. אם אתה לא מביא ילדים בעולם, אין לך סיבה להיות עם מישהו. אז בסדר, הומואים יכולים לגדל חתול או כלבה או לאמץ ילד. אני לא אומר תהרגו אותם, שיחיו, יש לי כבוד אליהם, אבל לא בבית ספרנו. יש לי אפילו חברים הומואים ולסביות, אבל אני סולד מזה".

על הפולנים: "הפולנים הם האנשים הכי רעים שיש. כל הייסורים, החרמות, זה הכל בא מהפולנים, לא מהספרדים. עובדיה יוסף נאור ביחס אליהם".

זילבר התראיין היום בגלי צה"ל ועמד מאחורי הדברים הנ"ל. הוא הוסיף: "האדם נהיה האלהים וזה דבר מסוכן, כי מדובר בחיה מופרעת". הוא הביע את סלידתו מתופעת הפרסומות האגרסיביות וילדות בלבוש חושפני. למרות אופי התבטאויותיו הוא הדגיש: "עשיתי הכללות וזה לא בסדר".
 

הקיבוצים: זילבר ממורמר. ההומאים: נפגין

בתגובה המזכירה את פרשת הזמר מאיר אריאל ז"ל, הכריז היום ארגון ההומואים, הלסביות והטרנס-ג`נדרים, על מחאתו נגד אריאל זילבר. הארגון קרא להחרים את הופעותיו. כמו-כן יפגינו ההומואים נגד הזמר בסמוך למקומות בהם יופיע. הערב הוא אמור לעלות לבמת מועדון הקמלוט בתל-אביב ושבוע הבא בפסטיבל הפסנתר, גם הוא בתל אביב.

מהתנועה הקיבוצית נמסרה בתגובה, כי אריאל זילבר אומר את הדברים מתוך מרמור וחוסר הבנה בנעשה באמת. הכוונה הייתה לבנייה של הקיבוצים בשטח בירושלים עליו הלין זילבר, חבר קיבוץ גן שמואל לשעבר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by