בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היולט פקארד תחשוף דגם מכשיר כף יד זול מקודמיו 

היולט פקארד תחשוף דגם מכשיר כף יד זול מקודמיו

 
 
חדשות נענע 

הסייען החדש מדגם ג'ורנדה יכיל מסך צבעוני וזיכרון של MB16; ההשקה צפויה בתערוכת CeBit שתפתח השבוע בגרמניה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במטרה להגדיל את שוק מכשירי כף היד של היולט פקארד (HP), מתכננת החברה להשיק ביום רביעי הקרוב גרסה זולה יותר של הסייען הדיגיטלי האישי (PDA) מסוג "ג`ורנדה" (Jornada). כך מדווח את חדשות Cnet.
 
דגם "ג`ורנדה 525" יכיל זיכרון של MB16 ומסך צבעוני זול יותר. כיום, משווקת החברה את "ג`ורנדה 548" בעל זיכרון של MB32 במחיר של 499 דולר. בשתי היחידות מוטמע מעבד של היטא`צי במהירות MHz133.

נציג החברה אישר את הידיעה ביום שישי האחרון, אולם סרב לחשוף פרטים נוספים על המוצר. באתר החברה תוכלו למצוא רק תאור קצר מאוד בעניין.

למרות שהמחיר טרם פורסם, ההערכה היא שמדובר במכשיר הצבעוני הזול ביותר העובד על מערכת ההפעלה של מיקרוסופט. החברה צפויה להשיקו בתערוכת CeBit שתפתח השבוע בגרמניה.

חברת הנדספרינג הציגה בשבוע שעבר את ה-Visor Edge, וביום שני צפויה פאלם לחשוף שני דגמים חדשים, המצוידים בשקע לכרטיס הרחבת זיכרון "סקיור דיגיטאל" של פנסוניק (שגודלו כגודל בול) ומופעלים על ידי מערכת ההפעלה פאלם 4.0.

צעד זה של היולט פקארד מגיע בזמן, בו חלה ירידה במחירם של מכשירי כף היד הפועלים על מערכת ההפעלה של מיקרוסופט.

בחודש ינואר, השיקה קומפאק את גרסת ה-iPaq בשחור לבן במחיר 349 דולר. בכל אופן, לדברי אד סוואנג`ינדר, מנהל מוצר במיקרוסופט, אין לצפות שמחיר המכשיר החדש יתקרב למחירו של פאלם m100 העומד כיום על 149 דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by