בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עלייה בפופולאריות של MSN-Messenger 

עלייה בפופולאריות של MSN-Messenger

 
 
חדשות סיון.קום

מיקרוסופט: תוכנת המסרים המיידיים שלנו מובילה על AIM של AOL; גורמים בתחום: מדובר במספר התקנות, ולא במספר משתמשים-בפועל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט פרסמה לאחרונה מחקר שנערך בפברואר שנה זו, ממנו עולה, כי תוכנת המסרים המיידיים שלה, "מסנג`ר" (MSN Messenger), מובילה בשוק תוכנות המסרים המיידיים. (IM).
 
המחקר, שנערך על ידי חברת ג`ופיטר מדיה מטריקס ((Jupiter Media Metrix, מדד את מספר המשתמשים הייחודים של כל אחת מתוכנות ה-IM ב-12 מדינות בעולם. מנהל המוצר של MSN, בוב וייס, דיווח כי מתוצאות המחקר עולה, כי בעוד שלמסנג`ר ישנם 29.5 מיליון משתמשים יחודיים, הרי של-AOL רק 29.1 מיליון משתמשים. מכון המחקרים ג`ופיטר, אישר את המחקר.

מיקרוסופט מנסה ליצור תנופה רצינית במגמת השימוש ב"מסנג`ר", כיוון שמחקרי שוק שערכה העלו, שמשתמשי התוכנה מבלים זמן רב יותר באתר MSN. כתוצאה מכך, יכולה החברה להגדיל את התשלום שהיא גובה עבור הפרסום באתריה.

מיקרוסופט ו- AOL מצליחות להגדיל את תפוצת תוכנות ה-IM שלהן בעזרת הדפדפנים. כל התקנה של דפדפן אקספלורר ודפדפן של AOL מגיעה בנוסף תוכנת מסרים מידיים.

אולם המדד האמיתי למספר המשתמשים בתוכנה מתייחס למספר המשתמשים בפועל ולא למספר ההתקנות. גורמים בתחום, מעריכים, כי העובדה שחלק מהשירותים שמציעה AOL ללקוחותיה ניתנים להפעלה רק בתוכנת ה-IM שלה, מסייעת לה לשמור על מספר משתמשים גבוה יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by