בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בראד פיט וג'ניפר אניסטון 'מבשלים' תינוק 
 
 
חדשות נענע 

חיי הנישואים הם נפלאים, מודה פיט. לפעמים אני מרגיש כמו 'נערה יפה שעוברת ליד גדוד פועלי בניין' בגלל האופן שבו מתייחסות אלי המעריצות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כובש לבבות הבנות, השחקן בראד פיט, מספר היום (שני) כי חיי הנישואים עם השחקנית ג`ניפר אניסטון (`חברים`) הם נהדרים וכבר יש להם תכניות להביא ילדים לעולם.
 
"חיי הנישואים הם נפלאים", אומר פיט, "אני מרגיש בטוח להיכנס למסע מופלא שכזה עם אישה נהדרת כל כך, שרוצה לחלוק את חייה עמי".

בנושא ילדים, מגלה השחקן ל`סאנדיי אקספרס` כי "`מתבשלות` כאלה תכניות, כרגע מתנהל משא ומתן, ואני צופה מסקנות מוצלחות".

מוקדם יותר השנה נשאל פיט בראיון עיתונאי על דעתו בנושא אבהות, והשתדל להיזהר בלשונו: "אני עדיין קצת אגואיסט, אבל אני בטוח שאצליח להתגבר על זה מתישהו".

כעת השחקן, ששבר שיא כשזכה פעמיים בתואר `הגבר הסקסי ביותר שחי אי פעם`, מכריז: "אני מאמין במוסד הנישואין ובמשפחה, ותמיד היה לי ברור כי אקים בית ואבנה לי חיים עם בת זוג".

פיט מגלה חשדנות וזהירות רבות ביחסו בתקשורת, זאת לאחר שתמונות שלו ושל חברתו לשעבר, השחקנית גווינת` פאלטרו, התפרסמו באחד הצהובונים האמריקניים כששניהם נראים משתובבים עירומים בחוף הים.

בראד פיט מודה כי הוא נוטה להתרחק מהעיתונאים מאז השערורייה, ומשתדל שלא לספק להם אינפורמציה רבה על יחסיו עם אניסטון, לה הוא נשוי כבר שנה.

"בשלב מסוים בחיי לא יכולתי יותר להבין מדוע התקשורת עושה כזה עניין מדברים קטנים. היום כבר לא איכפת לי מפני שאני מבין שלא מדובר במשהו אישי, אני רק כלי משחק בידיה".

המראה המרשים שלו והמעריצות, טוען פיט, גורמים לו להרגיש כמו `נערה יפה שעוברת ליד גדוד פועלי בניין`.


 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by