בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראכרט משיקה שירות אבטחת קניות באינטרנט 
 
 
מערכת סיון.קום

תאפשר ללקוחותיה קניה בטוחה מבלי לחשוף את מספר כרטיס האשראי באמצעות מערכת שפיתחה חברת CYOTA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תשלובת ישראכרט תאפשר ללקוחותיה קניה בטוחה באינטרנט מבלי לחשוף את מספר כרטיס האשראי שלהם. זאת באמצעות מערכת חדשנית לאבטחת תהליך הקנייה באינטרנט, פרי פיתוחה של חברת הסטארט-אפ הישראלית CYOTA.
 
שירות SecureClick מקצה ללקוח מספר כרטיס חד פעמי, באופן אוטומטי, עבור כל רכישה באינטרנט. מספר כרטיס האשראי האמיתי של הלקוח אינו מוצג ואינו מועבר כלל ברשת ובכך נמנעת היחשפותו לגורמים זרים ושימוש לא חוקי בו.

 

80 אחוזים מהגולשים חוששים מרכישה ברשת

כאשר בקשת החיוב מגיעה לישראכרט, מוחלף המספר החד פעמי במספר המקורי של כרטיס האשראי, וחשבון הלקוח מחויב ברכישה. לאחר השלמת העסקה, פג תוקפו של המספר החד פעמי, ואין אפשרות להשתמש בו שוב. בקניה הבאה חוזר חלילה. השירות קל להתקנה וידידותי למשתמש. פירוט העסקאות יופיע בדף החיוב החודשי לפי מספר הכרטיס החד פעמי שניתן לכל רכישה בנפרד.

מחקרים בנושא רכישות באינטרנט מראים כי קרוב ל-80 אחוזים מהאוכלוסיה הגולשת ברשת אינה מבצעת רכישות מקוונות. אחת הסיבות העיקריות לכך היא החשש ממסירת מספר כרטיס האשראי, שמא ייעשה בו שימוש על ידי גורמים לא מורשים. היעדר ההיכרות עם בתי העסק הווירטואליים מוסיף לתחושת אי ביטחון זו.

"בחודשים האחרונים ערכנו ניסוי רחב היקף במערכת החדשה. בהתאם למתוכנן ולאור הצלחת הניסוי, אנו משיקים את השירות", אמר מנכ"ל תשלובת ישראכרט, חיים קרופסקי.


מה יעשה השירות החדש לסחר האלקטרוני? מדברים על זה עכשיו בפורום תרבות דיגיטלית 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by