בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל סרפרי: עתיד החברה יוכרע תוך ימים 
 
 
עידו קינן, מערכת סיו

בעל מניות עיקרי בחברה מבהיר: 'לא נעבור לגביית תשלום מהגולשים'. בינתיים, לא ברור מה יעלה בגורלה של הספקית השלישית בגודלה בישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל ספקית האינטרנט חינם סרפרי, אייל בנימין, אמר היום (שני) כי בימים הקרובים יוכרע עתידה של החברה, במסגרת הניסיונות לבדוק מודל עסקי שונה מזה שנקטה בו הספקית השלישית בגודלה בישראל עד כה - מימון הפעילות מפרסומות.
 
בנימין צוטט היום באתר האינטרנט TheMarker.com כאומר שהחברה צריכה לנקוט צעדים קשים, ביניהם סגירת החברה או גביית תשלום מהגולשים. בתגובה לפניית סיון.קום, ביקש בנימין להבהיר, שהדברים שיוחסו לו אינם מדויקים. לדבריו, החברה בוחנת חלופות רבות, וההחלטה הסופית תפורסם כאשר תתקבל. "כל הספקולציות לא עושות טוב לאף אחד", הוסיף.
 

ביממה הקרובה תצא הודעה מסודרת בעניין עתיד החברה

אברהם דולברג, מנכ"ל משותף ב-EIM אחזקות, המחזיקה ב-34 אחוז ממניות סרפרי, אמר כי "לא נעבור לגביית תשלום מגולשי סרפרי. זה אחד המודלים העסקיים שבחנו בעבר, אולם הוא ירד מהפרק". לדבריו, ביממה הקרובה תצא הודעה מסודרת בעניין.

סרפרי מספקת חיבור אינטרנט חינם, תמורת צפייה בפרסומות, ללקוחות פרטיים ועסקיים. בתחילת השנה אמר בנימין, כי למיטב ידיעתו, "סרפרי היא נכס אסטרטגי ש[בדירקטוריון] לא רוצים לסגור אותו". הוא חזה אז בידול (Differentiation) של מוצרים, במסגרתו יהיו חיבורים יקרים עם שירות טוב יותר, במחיר עשרות דולרים בחודש, מצד אחד, וחבילות מוזלות שיותאמו לרוב האוכלוסיה, מצד שני. החברה הציעה אז סוג של שירות מבודל - תמיכה טלפונית לגולשים ניתנה בתשלום, ואילו תמיכה באי-מייל ניתנה בחינם. ואולם, בתחילת חודש מרץ, נסגר מוקד התמיכה הטלפוני. בנימין אמר, שהמוקד לא הופעל על ידי עובדי החברה, אלא באאוטסורסינג (מיקור חוץ), ועל כן סגירתו לא הביאה לפיטורין. הוא סירב לחשוף כמה עובדים מועסקים היום בחברה.

בהמשך ינואר, פיטרה החברה חמישה מתוך 33 עובדים שהיו לה אז. "אנחנו במהלך של שינוי אסטרטגי מעניין, שמשנה את מבנה התפקידים בחברה", אמר אז בנימין. הוא הודה, שהשינוי יגע לחלק מלקוחות החברה, אך סירב לומר אם מדובר בלקוחות הפרטיים או העסקיים.

אינטרנט חינם - הרפתקה חולפת או מודל עסקי שעוד יוכיח את עצמו? מדברים על זה עכשיו בפורום תרבות דיגיטלית בנענע

ומה דעתכם בשאלה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by