בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: ערפאת והרשות מערערים את היציבות במזרח התיכון 
 
 
חדשות  נענע

בנאומו בפני השדולה היהודית בוושינגטון אמר שרון כי הרשות הפלסטינית וערפאת בראשה יוזמים טרור והסתה; שרון לוחץ על ראשי הממשל האמריקני במטרה למנוע את הזמנתו של ערפאת לוושינגטון; הערב יוועד שרון עם נשיא ארצות הברית בוש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, יצא לפנות בוקר (שלישי) בהתקפה חריפה נגד הרשות הפלסטינית ונגד יאסר ערפאת בנאומו בפני השדולה היהודית איפא"ק בוושינגטון. זאת פחות מיממה לפני פגישתו עם נשיא ארצות הברית, ג`ורג` בוש.
 
"הטרור שיוזמת הרשות הפלסטינית, בנוסף להסתה מכוונת, הפכו לאחד המקורות העיקריים של חוסר יציבות במזרח התיכון", אמר שרון והבהיר: "על ערפאת להבין כי לא ירוויח דבר מהאלימות. ישראל לא תנהל משא ומתן כשחייליה ואזרחיה נמצאים תחת אש".

הוא הבטיח בנאומו כי ירושלים תיוותר מאוחדת וכי הר הבית ישאר לעולם בריבונות ישראלית. דבריו אלו של שרון התקבלו בתשואות רבות ובמחיאות כפיים ממושכות.
 

פגישה עם נשיא ארצות הברית הערב

שרון צפוי להיפגש הערב בשעה 18:30 (שעון ישראל) עם נשיא ארצות הברית, ג`ורג` בוש, והיא צפויה להימשך כשעה וחצי. לפני הפגישה, יסעד ראש הממשלה עם הנשיא האמריקאי, בארבע עיניים. שרון הביע התנגדות חריפה לאפשרות שערפאת יוזמן לארה"ב: "הזמנת ערפאת היא לגיטימציה לטרור", טוען שרון.

אתמול נועד שרון עם שר ההגנה האמריקני דונאלד ראמספלד, שר החוץ קולין פאוול, היועצת לבטחון לאומי קונדוליסה רייס וראש ה-CIA ג`ורג` טנט. שרון הציג לאמריקנים בפגישות את תפיסתו המדינית, ומבקש מהם ללחוץ על ערפאת. האמריקנים מצידם לוחצים על שרון להמשיך בהקלות הכלכליות על הפלסטינים, ולהעביר לרשות הפלסטינית את כספי המיסים המעוכבים.
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by