בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מפקד מרחב הגליל: אין קצה חוט לפענוח הרצח במנרה 

מפקד מרחב הגליל: אין קצה חוט לפענוח הרצח במנרה

 
 
חדשות  נענע

תנ"צ סולומון אומר במסיבת עיתונאים שכינס הסוקר כי עדיין לא ברור הרקע לרצח; מאות מתושבי הגליל צפויים להשתתף בהלוויתו של רכז הביטחון של קיבוץ מנרה, יצחק קברטץ, לפנות ערב בבית העלמין בכפר-סבא; החשש: כלי הנשק שנגנבו יועברו לידי מחבלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפקד משטרת מרחב הגליל, תת-ניצב יהודה סלומון, אומר הבוקר (שלישי) כי עדיין לא ברור מה הרקע לרצח רכז הבטחון של הקיבוץ מנרה, יצחק קברטץ, ולגניבת כלי הנשק מהקיבוץ.
 
קברטץ יובא היום למנוחות בשעה 16:00 בבית העלמין בכפר-סבא. מאות מתושבי הגליל, רבים מהם אנשי מערכת הבטחון, צפויים לההשתתף בהלוויה.
 

החשש: כלי הנשק שנגנבו יועברו לידי מחבלים


לדברי תנ"צ סולומון, עדיין לא נקבעה סיבת המוות, ולא ברור לאן הועברו כלי הנשק שנגנבו מנשקיית הקיבוץ. הוא הדגיש במסיבת עיתונאים שנערכה הבוקר כי אין כיוון חקירה ברור עדיין, והמאמץ מתרכז כעת בעיקר במישור המודיעיני.

בינתיים הסריקות באזור הקיבוץ נמשכות, והמפכ"ל הוציא הנחיות נוספות לפיקוח על מחסני נשק חשובים ברחבי הארץ.

המשטרה וגורמי ביטחון מנסים למצוא קצה חוט שיוביל אל זהות רוצחיו של קברטץ. על פי הערכות המשטרה, הוא לא נרצח על ידי חוליית טרור שחדרה מלבנון, אלא בפעולה על רקע לאומני של גורמי טרור מתוך ישראל, בשיתוף פעולה עם גורמים פלסטינים. החשש הוא שהנשק הרב שנגנב מהקיבוץ יגיע היישר לידי מחבלים.
 
 

מזכיר מנרה: מדובר בפעולה שתוכננה היטב

דני לן, מזכיר הקיבוץ מנרה, אמר הבוקר לקול ישראל כי על פי החשד הרוצחים תיכננו היטב את המעשה. "אלו אנשים שמכירים את המערכות ואת השבילים באזור ויודעים לאן להגיע איך להגיע ואיך להפעיל לחץ ועל מי להפעיל אותו. יש להניח שהגיעו קודם כל אל האיש הפעילו עליו מה שהפעילו ובצורה כזו הגיעו אל הדברים. אין סימני פריצה בגדר היישוב לא בגדר המערכת, זו פעולה שלדעתי תוכננה היטב היטב ובוצעה על ידי מקצוענים ולכן אני חושב שצריך כמה שיותר להשאיר את הדברים בידי כוחות הביטחון על מנת לא לפגום בשום קצה חוש שאפשר להגיע אליו", הדגיש מזכיר הקיבוץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by