בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מוות בשידור חי באינטרנט 

מוות בשידור חי באינטרנט

 
 
אורן ליברמן, חדשות ס

"צפו באדם מת על צג המחשב שלכם", כך מבטיח מאסטר בתופעות על טבעיות באתר האינטרנט שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קוסם ומאסטר לתופעות על טבעיות מבטיח, כי בימים הקרובים יוכלו הגולשים לראות אדם מת על מסך המחשב שלהם. כל שעליהם לעשות הוא להתחבר לאתר האינטרנט שלו ב-27 לחודש מרץ.
 
ג`ים קאלאהן, קוסם אמריקאי ויהיו שיגידו אף מכשף, מאיץ בגולשים לבקר באתרו בתאריך שפרסם. לא מדובר בהזמנה רגילה של בעלי אתרים, אלא בהפנינג של ממש. מה יותר מסקרן מאשר "צפייה באדם מת בשידור חי" על צג המחשב שלכם?

"בקרו באתר וצפו באדם מת על צג המחשב שלכם" מבטיח האתר של קאלאהן, "צפו בעצמכם בשידור השערורייתי ביותר שראיתם אי פעם!", הוא מוסיף.

עד כה לא ידועים פרטיו של האדם הצפוי למות בתאריך הנקוב, בהופעה מתוקשרת באינטרנט. כמו כן, לא ברור כיצד ימצא אדם זה את מותו, או למה הוא בכלל רוצה להציג את דקות נפיחת נשמתו האחרונות בשידור חי אל מול ההמונים.

לעומת זאת, מסתבר כי לא כולם ששים להשתתף ב"הפנינג" של קאלאהן. לאחרונה, הוא נאלץ להתמודד עם חוגים דתיים קיצוניים, אשר הביעו את מחאתם בעמוד התגובות של האתר. בתגובה, מסר קאלאהן לאתר "דה רג`יסטר" המדווח על הסיפור, כי "הם אינם מבינים שזו רק ההתחלה. אני מעביר הצהרה במצגת הזו, מי שלא רוצה לצפות בה אינו חייב להתחבר". קאלאהן לא שוכח להוסיף - "ההפסד כולו שלהם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by