בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ספקית האינטרנט סרפרי נסגרת 

ספקית האינטרנט סרפרי נסגרת

 
 
עידו קינן, חדשות סיו

החברה שסיפקה גלישה חינם תמורת צפייה בפרסומות לא הצליחה לשרוד; לקוחותיה יועברו לבזק בינלאומי, שיצאה בהכרזות חגיגיות עוד בטרם התקררה הגופה; מנכ"ל סרפרי: "החברה הקדימה את זמנה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ספקית האינטרנט חינם, סרפרי, סוגרת את שעריה בעוד מספר שבועות. כך נמסר הבוקר מבזק בינלאומי, אשר לידיה יעבור בסיס המנויים של סרפרי. "אנחנו רוצים שכולם ימשיכו לגלוש, ומאמינים שאינטרנט צריך להיות זול, וצריך להיות לכולם", אמר מנכ"ל סרפרי, איל בנימין.
 
סרפרי תמשיך לספק שירותי גלישה ללקוחותיה בשבועות הקרובים, כדי לתת להם זמן לבחור ספק חדש. מנויי סרפרי, שיבחרו להתחבר לגלישה בתשלום דרך בזק בינלאומי, יוכלו לשמור על כתובות האימייל שלהם.

"החברה הקדימה את זמנה", אמר בנימין. "כל מדיה, ואינטרנט זה בסך הכל מדיה, מתקיימת מפרסום, דמי מנוי או עסקאות (כמו סחר אלקטרוני). האינטגרציה של נכונות הגולשים לשלם, יחד עם כלים פיננסיים פשוטים, לא קרתה עדיין. לא הייתה חבירה של כל הכוחות ביחד. יכול להיות, שבעוד שלושה חודשים או חצי שנה, יהיו כלי בילינג [=חיוב] שיאפשרו את זה".

המשנה למנכ"ל בזק בינלאומי, יואב וינברג, אמר בציניות, שהמהלך מהווה שלב נוסף בהתבססות בזק בינלאומי בשוק האינטרנט, ומשתלב ביעדי החברה להפוך לספקית האינטרנט המובילה בישראל כבר בסוף שנת 2002. כנראה, שעכשיו מחכים שם לנפילתה של נטויז`ן או ברק.

סרפרי סיפקה חיבור אינטרנט חינם, תמורת צפייה בפרסומות, ללקוחות פרטיים ועסקיים. בינואר נודע על פיטורים ושינוי אסטרטגי בחברה, אולם מהות השינוי לא נמסרה. בהמשך הוסיפה החברה שירות יצירת באנרים מפולח בשם אד וויזארד.

אגב, הודעתה של בזק בינלאומי, המנוסחת כהמשך להודעתה של סרפרי על הסגירה, הגיעה לידי העיתונות לפני הודעת סרפרי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by