בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון לאחר הפגישה עם בוש: הזמנת ערפאת לוושינגטון תהיה פרס לטרור  
 
 
חדשות נענע 

נשיא ארה"ב לא אמר אם יזמין את יו"ר הרשות אך חזר על התחייבותו להעביר השגרירות האמריקנית לירושלים. שרון הציג בפני בוש את תוכניתו לשלום בשלבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, אמר הערב (שלישי) בתום פגישתו עם נשיא ארצות-הברית, ג`ורג` וו. בוש כי הזמנת יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, על ידי האמריקנים לוושינגטון תהיה בבחינת מתן פרס לטרור והיא תראה שהטרור משתלם. הנשיא בוש לא אמר אם יזמין את ערפאת, אך חזר על התחייבותו ממערכת הבחירות האמריקנית, לפיה יעביר את השגרירות האמריקנית לירושלים. בוש אמר גם כי מעמד ירושלים ייקבע במשא ומתן בין ישראל לפלסטינים וכי ארצות הברית לא תכפה על הצדדים פתרון.


 
מיד עם תום הפגישה בין שני המנהיגים הם ערכו מסיבת עיתונאים בה הגדירו את השיחה ביניהם כטובה. בוש הבטיח כי ממשלו יעשה כל שביכולתו על-מנת ליצור דיאלוג בין ישראל הפלסטינים. שרון חזר על עמדתו לפי לא יתנהל משא ומתן תחת אש.

בקול ישראל דווח כי בפגישה הציג שרון בפניו של בוש את תוכנית השלום שלו, הכוללת התנייה לפיה לא יתקיים משא ומתן תחת אש וכי בין הצדדים יוסכם מצב של אי לוחמות תוך וחתימת הסכמי ביניים ארוכי טווח. שרון הביע נכונות לכלול במסגרת הסכמי הביניים רצף טריטוריאלי בגדה המערבית והקלות ממשיות על האוכלוסיה בתחום הכלכלי. לפני הפגישה מסרו גורמים בפמלייה כי שרון יאמר לבוש, שיו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, אחראי לטרור, וכי הוא מערער את היציבות באזור.

בגלי צה"ל דווח קודם לפגישה כי אמור לעלות בה גם המאמץ האמריקני לגבש קואליציה אנטי-עיראקית במזרח התיכון.תחילתה של ידידות מופלאה? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by