בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוותיקן מודה: כמרים ומיסיונרים אנסו נזירות  
 
 
רויטרס

בעקבות דיווח בעיתון איטלקי לפיו הנזירות אולצו לקיים יחסי מין, לבצע הפלות וליטול גלולות למניעת היריון ב-23 מדינות. הוותיקן: המקרים אירעו ב'אזור גיאוגרפי מוגבל'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הוותיקן מודה היום (שלישי) באמיתות חלקים בדיווח של עיתון איטלקי המרשיע כמה כמרים ומיסיונרים בכך שהכריחו נזירות לקיים עמם יחסי מי. בעיתון רומא לה רפובליקה נכתב כי בכמה מקרים בוצע אונס של ממש, והנזירות אולצו לבצע הפלות. עוד נכתב כי כמה מהנזירות חויבו ליטול גלולות למניעת היריון.
 
הוותיקן אמר כי המקרים אירעו באזור גיאוגרפי מסויים ומוגבל, אך לפי הדיווח בעיתון האירועים התפשטו ל-23 מדינות ובהן ארצות-הברית, ברזיל, הפיליפינים, הודו, אירלנד ואיטליה.
 

הנשים ה'בטוחות' באפריקה

בהודעת הוותיקן נמסר כי: "בהתייחס לידיעות על מקרי ניצול מיני כלפי נזירות על ידי כמרים ומיסיונרים, הדובר הראשי של הוותיקן יואכין נאווארו-ואלס את ההודעה הבאה: `הבעיה ידועה והיא מוגבלת לאזור גיאוגרפי מסוים. הכס הקדוש עוסק בנושא בשיתוף פעולה עם הבישופים, איחוד הממונים העליונים (ראשי המסדרים הדתיים של הגברים) ואיחוד הבין-לאומי של הממונות העליונות (ראשי המסדרים הדתיים של הנשים)".

בעוד שההודעה אינה מפרטת היכן נמצא אותו "אזור גיאוגרפי מסויים", קובע העיתון כי רוב המקרים התרחשו באפריקה, שם זוהו הנזירות כ"בטוחות", לעומת המקומיות בעלות הסיכויים הגבוהים להיות נשאיות נגיף האיידס.


גם אנשי דת? מדברים על זה עכשיו בפורום קשר השתיקה בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by