בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: נעצר חשוד בפרשת הונאה באינטרנט 

ארה"ב: נעצר חשוד בפרשת הונאה באינטרנט

 
 
מערכת סיון. קום

האיש, עובד מסעדה לשעבר, הצליח למשוך עשרות מיליוני דולרים מעשרות מפורסמים; המרדף אחריו נמשך כשישה חודשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

משטרת ניו יורק עצרה לאחרונה את אברהם עבדאללה, עובד מסעדה לשעבר בן 32 בחשד שעמד מאחורי פרשת הונאה מהגדולות ביותר בתולדות האינטרנט.
 

המשטרה טוענת, כי האיש הצליח להוציא במרמה סכומים של עשרות מילוני דולרים בעזרת גניבת זהותם של עשרות מיליונרים מפורסמים, בניהם נמנים טד טרנר וסטיבן שפליברג.

עיתון הניו יורק פוסט שדיווח על הפרשה, מצטט בלש ממשטרת ניו יורק שאמר, כי החשוד בן ה-32 שנשר מלימודיו התיכוניים, ביצע את התרמית בעזרת מחשבים בספריה ציבורית בברוקלין.

המשטרה הצליחה ללכוד את עבדאללה לפני כחודש לאחר מרדף שנמשך כחצי שנה. במשך כל התקופה הצליח עבדאללה לשטות בבלשי המשטרה בעזרת טלפון סלולרי מבוסס Web ותא קולי. כך גרם למשטרה להאמין שהוא נמצא במקומות רבים, בזמן ששהה בניו יורק ועבד במסעדה בעיר.

המשטרה טוענת, כי במשך תקופה ארוכה גנב עבדאללה את זהותם, פרטי חשבונות הבנק ומספרי כרטיסי אשראי של עשרות מפורסמים, וכך הצליח למשוך כספים רבים.

העיתון מדווח עוד, כי עבדאללה נעצר באמצע חודש פברואר, בעזרת תרגיל עוקץ שארגנה המשטרה: בלשי המשטרה שלחו חבילה שהוזמנה על ידו בעבר, הבלשים שערבו לו בכתובת אליה הגיעה החבילה, עצרו אותו כשבא לאסוף אותה.

עבדאללה מכחיש את כל החשדות המיוחסים לו ומסרב לשתף פעולה עם חוקריו. עורכי דינו סירבו עד כה להגיב לטענות המשטרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by