בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יצחק מרדכי יערער על הרשעתו 
 
 
חדשות נענע 

בית המשפט קיבל את עדויותיהן של המתלוננות והרשיע את מרדכי בביצוע מעשים מגונים בשני מקרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום החליט להרשיע היום (רביעי) את יצחק מרדכי בביצוע מעשים מגונים. השופטים: יעקב צבן, רפי כרמל ורבקה פלדמן קיבלו את עדויות שתיים מהמתלוננות נגד מרדכי ופסקו את דינו לחובה. מרדכי יערער על החלטת השופטים.
 
בית המשפט הרשיע את מרדכי בביצוע מעשים מגונים בכוח בשני מקרים. במקרה המאוחר יותר, זה של ש` שעבדה בלשכתו של מרדכי כשזה כיהן כשר התחבורה, לא יכלו השופטים לקבל את עדותה של המתלוננת, בשל חוסר עקביות ומה שכונה "מסכת שקרים" בעדותה.

בתגובה אמר מרדכי: "באישום העיקרי והמרכזי שהניע את כל התהליך בית המשפט זיכה אותי. ואני מתכוון להלחם בכל הדרכים האפשריות, בכל הכלים שעומדים לרשותי, כדי להוכיח את חפותי, ואני מאמין שאעשה זאת".

גם עורך דינו של מרדכי הדגיש כי המקרה הראשון נדחה על ידי השופטים וסירב להגיב על העובדה שמרדכי הורשע בשני מקרים קשים מאוד.

בהתייחסם למקרה של א`, חיילת ששירתה תחת מרדכי בשנים 1992-1994 כשכיהן כאלוף פיקוד צפון, אמרו השופטים כי "גרסתה של א` אמינה ואין סיבה שלא להאמין לה. שתיקתו של הנאשם בחקירתו בממשלה רק מחזקת את הרושם שיצרה עדותה של א". במקרה זה הורשע מרדכי בשני אירועים, אחד ברכבו ואחד בביתו, בהן כפה על המתלוננת מגע מיני.

המקרה השני הוא של המתלוננת נ`, שהיתה פעילה פוליטית, ובה ביצע מרדכי מעשה מגונה בביתו שבמוצא, לפני כחמש שנים.

בעקבות ההרשעה צפוי מרדכי לעונש של עד 7 שנות מאסר, מכיוון שבית המשפט נוהג לגזור עונשים חופפים על עבירות זהות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by