בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ נחמה רונן: מרדכי חייב לעזוב את הכנסת 

ח"כ נחמה רונן: מרדכי חייב לעזוב את הכנסת

 
 
חדשות נענע 

המרכז לנפגעות תקיפה מינית: גברים צריכים להבין אחת ולתמיד שהם צריכים לקחת אחריות על מה שיוצא להם מהפה ועל מה שהם עושים עם הידיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ח"כ נחמה רונן ממפלגת המרכז אמרה בצהרים (רביעי) בתגובה להרשעת ח"כ יצחק מרדכי כי התחושה שקריירה מפוארת מסתיימת כך היא קשה.
 
"מצד שני", אמרה ח``כ רונן, "כאישה אני חשה שבית המשפט קבע היום דבר חשוב ואולי הרשעה זו פתחה פתח לאלפי נשים מנוצלות שיאזרו עוז ויתלוננו".

ח``כ רונן הוסיפה כי אם מרדכי יקבל את הכרעת המשפט על פי החוק הוא חייב לעזוב את הכנסת.

ח"כ זהבה גלאון שטיפלה במקרה של המתלוננת הראשונה ש` בפרשת מרדכי אומרת בתגובה להרשעתו כי למרות שבית המשפט לא קיבל את גרסתה, אין הדבר אומר שהדברים לא קרו ואלמלא תלונתה לא היו מתלוננות השתיים האחרות.

ח``כ גלאון אמרה כי "בית המשפט אומר היום שמתלוננת מקבלת גיבוי וזה מסר חשוב לגברים. עכשיו יש קו ברור בין מה שמותר לעשות ומה לא, והם לא יוכלו לומר יותר לא ידעתי".

ח"כ זבולון אורלב מהמפד"ל אמר כי זהו יום עצוב לדמוקרטיה הישראלית ששר בכיר מורשע בפלילים. "הכנסת", אמר ח``כ אורלב, "צריכה להיות נקיה מאנשים שהורשעו ועל מרדכי להסיק מסקנות כואבות".

ח"כ יהודית נאות משינוי אמרה כי "מרדכי הוא עדות לכך שעידן המאצ`ואיזם לא פג". מאחר שלא ניתן להדיחו עד שיסתיימו הערעורים, נאות סבורה שוועדת הכנסת חייבת להשעותו.

מן המרכז לנפגעות תקיפה מינית נמסר בתגובה להרשעת יצחק מרדכי כי "טוב מאוד שהחברה לקחה אחריות על הטרדות מיניות. גברים צריכים להבין אחת ולתמיד שהם צריכים לקחת אחריות על מה שיוצא להם מהפה ועל מה שהם עושים עם הידיים".


 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by