בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון שב לישראל: הביקור בארצות הברית היה מוצלח 
 
 
חדשות נענע 

ראש הממשלה אמר כי גילה אוזן קשבת בממשל האמריקני. הוא האשים את יאסר ערפאת בפגיעה בביטחון וגילה שהעביר אליו אזהרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה אריאל שרון חזר היום (חמישי) לישראל, לאחר ביקור ראשון כראש ממשלה בארצות הברית. שרון הגדיר את הביקור כביקור מוצלח, והדגיש את נושא הידוק קשרים עם הממשל ועם הנשיא בוש.
 
"הבהרתי כי לא יהיה מו"מ תחת אש. מצאתי דאגה משותפת מהטרור. גיליתי הבנה לזכותה של ישראל להגן על אזרחיה. הממשל שותף לעמדתנו שניתן להגיע לשלום במשא ומתן ישיר והוא מתנגד לכפיית פתרון. הובהרה לי הראיה האמריקנית של ישראל כשותפה לפיתוח מערכות הגנה".

ראש הממשלה האשים את יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת בשיבוש הביטחון ואמר כי העביר אליו אזהרה עקב גילוי פעילות הטרור הענפה של משמר הנשיאות הפלסטיני. עוד אמר שרון, כי הפלסטינים ניצלו את ההקלות שהעניקה ישראל לביצוע פיגועים נוספים.

כשנשאל אם ואיך בכוונתו לשנות את המדיניות הביטחונית אמר כי בכוונתו לקיים דיון עם גורמי הביטחון ולהגיע לסיכום על הצעדים לנוכח מה שהגדיר כ"עליית המדרגה בטרור הפלסטיני, תוך היעזרות בגורמים בחיזבאללה".

שרון אמר כי התוכנית המדינית אותה העביר לנשיא בוש כוללת שני שלבים: ראשית, הקלה על האזרחים שאינם מעורבים בפעילות טרור, וטיפול "כפי שצריך לטפל בגורמי טרור" בכל מי שמעורב בפעילות חבלנית. בשלב השני, לאחר שתופסק האלימות, פתיחה במשא ומתן.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by