בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערכות: שרון עומד להקשות עוד יותר על הרשות 
 
 
חדשות נענע 

שרון: הטרור הפלסטיני בלתי נסבל - אין להשלים אתו. ראש הממשלה אמר כי ארה"ב תומכת בעמדת ישראל להקל על אוכלוסיה שאינה עוסקת בפעילות עויינת ובסירוב לנהל מו"מ תחת אש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עם שובו אתמול (חמישי) של ראש הממשלה, אריאל שרון, מביקורו בארה"ב העריכו ראשי מפלגות הקואליציה כי צפויה הקשחה בטיפול ברשות הפלסטינית.
 
אתר `הארץ` מדווח, כי שרון ערך פגישה עם ראשי מפלגות הקואליציה בשדה התעופה בן-גוריון לאחר שנחת אתמול. הוא אמר בפגישה, כי הטרור בלתי נסבל ושאין להשלים עמו. הוא לא אמר מה בכוונתו לעשות. יו"ר ישראל ביתנו ושר התשתיות, אביגדור ליברמן, דרש להגיב בחריפות נגד הפלסטינים.

בפגישה השתתפו יו"ר ש"ס, אלי ישי, יו"ר ישראל בעליה, נתן שרנסקי, שר האוצר, סילבן שלום, יו"ר עם אחד, עמיר פרץ, יו"ר סיעת ישראל אחת וכאמור, יו"ר ישראל ביתנו.

במסיבת העיתונאים בשדה התעופה אתמול, דיבר שרון על "עליית מדרגה בטרור הפלסטיני". לדבריו הפלסטינים נעזרים בחיזבאללה. הוא ציין, כי ממשל בוש תומך במדיניות הממשלה להקל על אוכלוסיה שאינה עוסקת בפעילות עויינת ובחידוש המשא ומתן רק לאחר הפסקת האלימות.

שר הביטחון, בנימין בן-אליעזר, נפגש היום עם חברי ועדת מיטשל, הבודקת את נסיבות פריצת אינתיפאדת אל-אקצא. בן-אליעזר אמר לועדה, כי ליו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, יש את היכולת להרגיע את השטח. לדברי השר, הוראה מפורשת
של ערפאת תפסיק את האלימות, אך למרות כל ההבטחות, ערפאת מסרב לתת הוראה כזו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by