בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקליפ המצונזר של מדונה ישודר באינטרנט 
 
 
אורן ליברמן

זאת לאחר שרשתות המוזיקה בטלוויזיה סירבו לשדרו משום שכלל מעשים אלימים במיוחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הקליפ החדש של מדונה הוקרן השבוע באופן חד פעמי ברשתות הטלוויזיה MTV ו-VH-1, אשר הודיעו כי הן מסרבות להמשיך ולשדרו, משום שלכל אורכו מצולמת הזמרת במעשים אלימים במיוחד.
 
מדונה, מצידה, החליטה להעביר את הקליפ לשידור באינטרנט.

בקליפ החדש לשיר "What it Feels Like for a Girl", נראית מדונה מבצעת מעשי אלימות רבים: פיצוץ תחת דלק, חטיפת קשישה, ירי לכיוון שוטרים, גניבת רכב, נסיעה במהירות מופרזת וכל העולה על דעתכם (את האשפה אגב, היא לא שוכחת לזרוק לפח). זוהי בדיוק הסיבה שרשתות הטלוויזיה האמריקאיות מסרבות לשדר את הקליפ, גם בשעות לילה מאוחרות.

מדונה הבינה, שהאינטרנט יוכל לשמש במה לקליפ המצונזר, שביים לה בעלה הטרי גיא ריצ`י.

חברת התקליטים של מדונה, "האחים וורנר", נתנה ל-AOL בלעדיות על שידור הקליפ באתרה, במה שמסתמן כניצן ראשון של שיתוף פעולה בין החברות, שמוזגו לאחרונה. הקליפ המדובר שודר בימים האחרונים בערוצי המוזיקה של AOL, אם תמהרו אולי עוד תספיקו, אם לא - אל דאגה. בכוונת הזמרת לאפשר את שידור הקליפ גם באתרים אחרים ברשת בקרוב מאוד. קליפ כזה, של זמרת כה מוכשרת ובמאי כה מוכשר ("לוק סטוק ושני קנים מעשנים", "סנאץ`") אסור לפספס, ויסלחו לי מתנגדי האלימות.

עד לא מזמן, נאלצה מדונה דווקא להיאבק במדיום האינטרנט, החל במשפט על דומיין "מדונה", ועד לשירי אלבומה האחרון "מיוזיק", אשר הודלפו לנאפסטר מספר חודשים לפני יציאת האלבום.

עם זאת, לאחרונה עושה רושם, שהזמרת החלה לאמץ את יתרונות המדיום הזה, בהקמת אתר פלאש מרהיב ושידור ההופעה הבלתי נשכחת שלה ב-MSN, ברחבי העולם.

הצעד האחרון, שידור הקליפ, מציב את האינטרנט כחזית אלטרנטיבית גם לאומנים מלב המיינסטרים.

 

רוצים לדבר על זה?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by