בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עימותים בין צה"ל לפלסטינים ברחבי השטחים 
 
 
חדשות נענע 

מאות פלסטינים הפגינו נגד הסגר והתעמתו עם חיילים. קרוב לארבעים מהם נפצעו. חייל נפצע קל מאבן שהושלכה לעברו ופלסטיני נורה למוות באירוע נפרד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפרות סדר פרצו היום (שבת) ברחבי השטחים בהן עשרות פלסטינים השליכו אבנים ובקבוקי תבערה אל עבר חיילי צה``ל. פלסטיני נורה למוות מדרום לגוש עציון וחייל צה"ל נפצע באורח קל באחת ההפגנות.
 
על יד מחנה הפליטים אל-ערוב מדרום לגוש עציון, ירו הערב חיילי צה"ל בפלסטיני כבן 30. החיילים אמרו שהוא השליך לעברם בקבוק תבערה. צוות של מד"א הגיע למקום וקבע את מותו.

אש נפתחה הערב אל עבר היישוב פסגות הסמוך לרמאללה. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

חייל צה"ל נפצע מאבנים שהושלכו לעברו בצומת א-רם בקו התפר הצפוני של ירושלים והשטחים. הוא טופל במקום על-ידי חובש. חיילי צה"ל השיבו למתפרעים בירי גז מדמיע ורימוני הלם הפלסטינים טענו כי מספר מפגינים נפצעו גם הם באותה הפגנה בה השתתפו גם פעילי שמאל ישראלים.

שני עיתונאים פלסטינים העובדים בשרות סוכנויות עיתונות זרות נפצעו במהלך עימות עם צה"ל שפרץ בחלחול שמצפון לחברון. הם פונו לבית חולים פלסטיני בעיר. במהלך העימות ניסתה קבוצת נשים פלסטיניות לפרוץ מחסום של צה"ל.

מקורות פלסטינים דיווחו על פצועים בעימותים באזור ג`נין ובאזור נצרים ברצועת עזה. במחסום ליד ג`נין הפגינו ערבים ישראלים נגד מדיניות הסגר של ישראל. בין המפגינים היה גם חבר הכנסת האשם מחמיד שביקר את "מדיניות הטרור של ראש הממשלה", כדבריו. הפגנות ועימותים נוספים התרחשו גם בחברון ובאזור רמאללה.

על-פי הפלסטינים, 36 פלסטינים נפצעו בסך הכל באירועי היום.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by