בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לבנון בשטחים: שלוש פצצות מרגמה נורו אל אוגדת עזה 
 
 
חדשות נענע 

לילה של אירועי ירי אל עבר כוחות צה"ל ועל בתי ישראלים בגדה המערבית וברצועת עזה הסתיים ללא נפגעים. שר הביטחון: "סבלנותי עומדת להיגמר"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
3 פצצות מרגמה נורו בלילה (ראשון) אל עבר מפקדת כוחות צה"ל ברצועת עזה מחאן יונס. למרבה המזל, הן נחתו בסמוך לבסיס ולא גרמו לנפגעים או לנזק.
 
לאחר הירי יצאו חיילים לסריקה וגילו מכתש שיצרו הפצצות. התקפה זו מעלה את מניין פצצות המרגמה שירו הפלסטינים השבוע ל-10. כל ירי המרגמות נעשה ברצועת עזה.

הירי בפסגות הסמוכה לרמאללה נמשך אמש אל תוך הלילה. הפלסטינים ירו אל עבר בתי ההתנחלות, אך לא נגרם נזק ולא היו נפגעים. צה"ל השיב באש.

במוקדים רבים ברצועת עזה ובגדה נפתחה אש בלילה של יום עמוס עימותים והתפרעויות. בגדה, פלסטינים ירו אל עבר בית בקריית ספר שבאזור מודיעין, על כוח צה"ל ליד קבר רחל בבית לחם, אל משרד התיאום והקישור בנווה דקלים, אל מוצבי צה"ל ליד רפיח ובאזור מחסום ארז. בכל האירועים לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.


עיתון `מעריב` הביא דברים מפי שר הביטחון, בנימין בן-אליעזר, שדיבר בנושא מדיניות הממשלה נגד האלימות בשטחים. "הסבלנות שלי עומדת להיגמר", אמר. בן-אליעזר שטען, כי מדיניות ההבלגה של ישראל באה להוכיח לפלסטינים שאין לישראל כוונה להעמיק את הסכסוך.

במעריב נטען גם, כי ראש הממשלה, אריאל שרון, ושר הביטחון מתכוונים להמשיך בשיטת הפעולה של החמרה עם אוכלוסיה אלימה וחיסול מתכנני פיגועים - גם במנגנוני הביטחון הפלסטינים.

750 פועלי חקלאות פלסטינים יורשו היום להיכנס לישראל - הודות להקלות שאושרו על-ידי שר הביטחון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by