בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט תכריז היום על השקת הבטא של חלונות XP 

מיקרוסופט תכריז היום על השקת הבטא של חלונות XP

 
 
ליעד ליבנה, מערכת סי

ההשקה נדחתה בארבעה ימים, על מנת לתקן חמישה "באגים" שהתגלו ברגע האחרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט השיקה ביום שישי את גרסת בטא 2 של מערכת ההפעלה הבאה שלה, "חלונות XP” - כך מסרו מקורות במטה החברה ברדמונד, קליפורניה. עם זאת, ההכרזה הרשמית על גרסת הבטא תימסר רק היום, יום ראשון, בשעה 16:00 אחר הצהריים, שעון ישראל. , מיקרוסופט השיקה ביום שישי את גרסת בטא 2 של מערכת ההפעלה הבאה שלה, "חלונות XP” - כך מסרו מקורות במטה החברה ברדמונד, קליפורניה. עם זאת, ההכרזה הרשמית על גרסת הבטא תימסר רק היום, יום ראשון, בשעה 16:00 אחר הצהריים, שעון ישראל.
 
לפי אותם מקורות, תוכננה ההשקה כבר ליום רביעי האחרון, אבל ברגע האחרון אותרו חמישה "באגים" בתוכנה, וההשקה נדחתה עד לתיקונם. למרות שצוות הבטא פעל תחת לחץ רב, ואל מול דד-ליין רצחני, הוא פעל בזהירות רבה, תיקן את הבאגים, והעביר את הגרסה המתוקנת סידרה קפדנית של בדיקות ואישור-מחדש. בינתיים, עסק מטה החברה בניסיון נואש לפתות את כתבי המחשבים להמתין עם הדיווח.

כעת, כאמור, תוקנה מערכת ההפעלה, והשקתה של גרסת בטא 2 מספר 2462a נחגגה ברוב פאר והדר במסיבה במטה החברה ברדמונד, בערב יום שישי. דחיית ההכרזה הרשמית ליום ראשון נועדה לשחרר את הידיעה בצורה מבוקרת, ולמנוע שיטפון של מבקשי התוכנה. עם זאת, אתר הרג`יסטר מדווח שהגרסה תוכרז היום בודאות, ותשוחרר לרשת Microsoft Developers Network.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by