בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היום יינתן גזר דינו של האנלייזר אהוד טננבאום 

היום יינתן גזר דינו של האנלייזר אהוד טננבאום

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

הוא פרץ למחשבי הפנטגון ב-98' והורשע בקשירת קשר לעוון, שיבוש או הפרעה למחשב, חדירה לחומר מחשב שלא כדין, קבלת דבר במרמה והשמדת ראייה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

גזר דינו של אהוד טננבאום, הידוע בכינוי האנלייזר, יינתן הבוקר (שני) בבית משפט השלום בכפר סבא.
 
בסוף דצמבר אשתקד, הורשע טננבאום, על פי הודאתו, בכתב אישום מתוקן של חמישה סעיפים, ביניהם חדירה לחומר מחשב והשמדת ראיות. פרקליטו של טננבאום, עו"ד שמואל צנג, העריך שהמדינה תדרוש מאסר בפועל.

הפרשה החלה בפברואר 98`, עת דיווחו הפנטגון וה-FBI על חקירת סדרת פריצות מוצלחות לאתרי משרדי ההגנה האמריקאי, במסגרתן הושג מידע שמור. הפריצות התבצעו על ידי טננבאום ושני נערים מקליפורניה, להם שימש מעין מורה רוחני בתחום ההאקינג. אחד מהשניים, המכונה "מאקאבלי", נעצר זמן קצר לאחר מכן.

במרץ 98` נפרץ אתר ספקית אינטרנט מקליפורניה, והושארה שם הודעה חתומה בכינוי "אנלייזר", בה הוא לוקח אחריות על הפריצה, ואומר ש`מאקאבלי לא יודע אפילו להפעיל טרוג`ן (תוכנה המתחזה כתמימה, ונותנת גישה למחשב עליו היא מופעלת)`. בראיון שנתן לווירד, אמר טננבאום כי יש לו גישת מנהל רשת לכ-400 שרתי צבא אמריקאיים.

ב-18 במרץ 98`, בעקבות מידע שסיפק ה-FBI למשטרת ישראל, נעצר טננבאום בישראל, יחד עם עוד מספר חשודים, והושם במעצר בית. בראיון שנתן לווירד שבועיים לפני מעצרו, העריך טננבאום, כי יקבל עבודה בתחום, יכלא, או ימות בדרך מסתורית.

בפברואר 99`, הוחלט להעמיד את טננבאום לדין, בחשד לפריצה למחשבים בארצות הברית, לאתר הכנסת ולחשבונות אינטרנט של ישראלים. שלב הראיות במשפטו נפתח במרץ 2000. ב-28 בדצמבר הורשע טננבאום בסעיפים של קשירת קשר לעוון, שיבוש או הפרעה למחשב, חדירה לחומר מחשב שלא כדין, קבלת דבר במרמה והשמדת ראייה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by