בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דוקומו חושפת טפח מדגמי הטלפונים האלחוטיים לדור השלישי 
 
 
מערכת סיון.קום

חשפה שלושה מכשירים שיהיו זמינים ברשת החדשה. רשת הדור השלישי עתידה לעבור בטכנולוגית W-CDMA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת דוקומו, יצרנית הטלפונים האלחוטיים הגדולה בעולם, ניצלה את במת תערוכת CeBit המתקיימת בימים אלו בהאנובר שבגרמניה, על מנת להעניק הצצה ראשונה לדגמי הטלפונים החכמים אשר עתידים לעבוד בטכנולוגיית הדור השלישי. דוקומו עתידה להיות החברה הראשונה בעולם אשר תעניק למנוייה שירותים אלחוטיים תומכי דור שלישי. רשת הדור השלישי תעבוד בשיטת W-CDMA.
 
על פי הצהרת החברה ב-CeBit בכוונתה להשיק את השירות החדש כבר בחודש מאי השנה בטוקיו. בתערוכה חשפה דוקומו שלושה מכשירים אשר עתידים להיות זמינים ברשת החדשה. שלושת המכשירים הינם של חברות NEC, טושיבה ו-Matsushita.
 

מירוץ נגד הזמן

העובדה כי שלושת המכשירים שהוצגו בתערוכה לא היו מודולים עובדים מחזקת את ההבנה כי דוקומו וחברות הייצור עובדות בלוחות זמנים צפופים ביותר על מנת לעמוד בתאריך היעד הקרוב. למעשה, רק מכשירי חברות NEC ו-Matsushita יהיו זמינים בחודש מאי.

דוקומו חתמה על חוזים עם עשר חברות ייצור במטרה להוציא לשוק מכשירים תומכי דור שלישי, אולם כפי שעולה ממקורות בחברה, יתר הדגמים יופצו רק לקראת סוף השנה או במהלך השנה הבאה.

יצויין כי הדגמים שהוצגו בתערוכה שונים מהדגמים שנחשפו בעבר ודומים יותר לדגמי הדור השני, אותם ניתן למצוא כבר היום בשוק היפני.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by